Zamknij
REKLAMA

sobota, 15.06, godz. 10.00

boisko na Osiedlu Witosa w Sierpcu

 

Informacja od organizatorów 
Przypominamy o X Biegu im. Z. Krzyszkowiaka czyli "Sierpeckiej Piątce" (15 czerwca, godz. 10.00, Osiedle Witosa). Na bieg zapraszają Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpc z Radą Miejską, MOSiR Sierpc, Osiedle Numer 3 i Zarząd Osiedla Nr 4.
Uprzejmie informujemy, że upały nam niestraszne??????????. Zaplanowaliśmy dwa punkty z wodą, a Straż Pożarna w Sierpcu ustawi kurtynę wodną. Dodatkowo dzięki Carlsberg Polska na mecie dostępne będzie bezalkoholowe piwo Birell, które ma właściwości izotoniczne, co czyni go idealnym napojem orzeźwiającym dla lubiących aktywnie spędzać czas, doskonale nawadnia organizm, zwłaszcza po wysiłku fizycznym.
W czterech kategoriach wiekowych dla pań i panów przewidziane są nagrody o wartości 100, 80 i 50 zł oraz puchar i dyplom. Najlepszy zawodnik i zawodniczka open otrzymają dodatkowo kupony na 250 zł do wykorzystania w Czyżyk-Ogrody Krzysztof Czyżyk. Puchar i upominek otrzyma najlepszy sierpczanin/sierpczanka i najstarszy zawodnik/zawodniczka. Pierwszych 60 zawodników na mecie otrzyma pamiątkowy medal. Dla wszystkich przewidziana regeneracyjna zupka????. Nie pobieramy wpisowego. Zapraszamy do udziału i zabawy sportem. Zapisy na: [email protected] i w dniu biegu. Regulamin: 
http://mosir.sierpc.pl/2019/04/23/sierpecka-piatka-3/
 

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone