Zamknij
REKLAMA

Bawmy się, czyli festyn na Osiedlu nr 5

18:31, 13.07.2021 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Co może sprawić dzieciom radość w upalny dzień? Okazuje się, że prawidłowych odpowiedzi jest bardzo dużo. Na ciekawe pomysły wpadł Zarząd Osiedla nr 5 w Sierpcu.

 

Festyn z okazji Dnia Dziecka musiał zostać przełożony ze względu na pogodę. Jednak warto było trochę poczekać. W ciągu kilku dni aura zmieniła się i zamiast deszczu w Sierpcu panowały upały. Nie powstrzymało to dzieci i ich opiekunów od przybycia na plac przy Orliku. Uczestników zabawy powitała przewodnicząca Osiedla nr 5 Iwona Ocicka, która życzyła wszystkim dużo radości i przyjemnie spędzonych chwil. Dzieciaki chętnie korzystały z dmuchanej zjeżdżalni i zamku. Wiele śmiechu budziły konkurencje przygotowane przez animatorki z Bajkowego Świata. Było przeciąganie liny, zapasy sumo, walki z bańkami. Dużo pozytywnych emocji wzbudziła ogromna panda. Nawet najmłodsi nie płakali i chętnie robili sobie zdjęcia z misiem.

— Mam swój tatuaż, trochę inny niż ma tata, ale też mi się podoba — stwierdził jeden z sześciolatków.

Ogromną frajdę dzieciom sprawili strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Sierpcu, którzy uruchomili kurtynę wodną. To, że ubranie było mokre i nogi brudne, absolutnie nie przeszkadzało w dobrej zabawie. Nawet dorośli nie narzekali i z pewną zazdrością patrzyli na harce najmłodszych.

Dla dzieci przygotowano też słodkie i słone przekąski.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%