Zamknij
REKLAMA

Będzie remont drogi w Cetlinie

12:43, 12.06.2020 | opr. red.
Skomentuj fot. UG Gozdowo
REKLAMA

 

 

W płockiej Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego doszło do podpisania umowy o dotację na przebudowę drogi w Cetlinie, gmina Gozdowo.

 

 

Wójt gminy Gozdowo Dariusz Kalkowski, skarbnik Lidia Siemiątkowska, marszałek Adam Struzik i dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWM Radosław Rybicki wzięli udział w spotkaniu, podczas którego podpisano umowę na realizację zadania pn.„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Cetlin”. Gmina Gozdowo otrzymała dofinansowanie w wysokości 55 000,00 zł.

Zostanie zmodernizowany odcinek drogi o szerokości 3 metrów i długości 900 mb.

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz