Zamknij
REKLAMA

Prezes przechodzi na emeryturę

15:17, 28.08.2019 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

Przez dziewięć lat pełniła funkcję prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sierpcu. Przez wiele lat była nauczycielem matematyki. Teraz przechodzi na emeryturę. Za długą współpracę podziękowali Teresie Domagalskiej włodarze miasta. 

 

W tym roku zakończyła swoją karierę zawodową. Podczas sesji Rady Miejskiej burmistrz Jarosław Perzyński podziękował w imieniu władz samorządowych za wieloletnią współpracę.

- Dzięki rozległej wiedzy, wyczuciu i determinacji, a zarazem wrodzonej koncyliacyjności była pani wymagającym, ale odpowiedzialnym partnerem podczas licznych konsultacji pomiędzy organem prowadzącym jednostki oświatowe, a organizacją związkową. Pani działalność na przestrzeni ostatniej dekady bezsprzecznie pozytywnie wpisała się w historię naszej miejskiej oświaty – stwierdził burmistrz.

Teresa Domagalska ze wzruszeniem przyjęła pamiątkową paterę i kwiaty.

- W swojej pracy kierowałam się zasadą, aby nikt przeze mnie nie płakał. Starałam się pracować jak najlepiej potrafiłam. Dziękuję za całe dobro, jakiego doświadczyłam – powiedziała Teresa Domagalska.

Na stanowisko prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sierpcu został wybrany Piotr Podlaski.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%