Zamknij
REKLAMA

Najlepsze seriale o prawnikach

08:58, 09.12.2020 | materiały partnera

Nie ma nic bardziej interesującego niż seriale i filmy o prawnikach, o ich walkach na salach sądowych, o prokuratorach i sędziach. Uwielbiamy tego typu seriale, dlatego chętnie podzielimy się z wami naszymi typami na najlepsze seriale o prawnikach. Mnóstwo ciekawych przypadków, niewiedza czy winny na pewno jest winny, poszukiwanie rozwiązań trudnych spraw… Może was to zaciekawić! A ponadto podpowiemy wam, gdzie możecie oglądać produkcje online.

Żona idealna

Alicia Florrick ma wspaniałą rodzinę, kochającego męża i pieniądze. Jest szczęśliwa i spełniona życiowo, chociaż już dawno porzuciła swoją karierę prawniczą, aby zająć się domem. Kiedy jednak na jaw wychodzą kompromitujące jej męża fakty jak publiczny seks i korupcja - wszystko się wali. Mężczyzna trafia do więzienia, a cały dom zostaje na jej głowie, Kobieta postanawia więc, że po 13 latach od porzucenia kariery, wróci do zawodu prawnika. Nie jest to takie łatwe. Aż do czasu, kiedy spotyka dawnego znajomego, który oferuje jej pracę w sporej kancelarii… Nie wiecie, gdzie obejrzeć serial? Nie szkodzi. Sprawdźcie to na https://pinbook.pl.

W garniturach

Miał przed sobą świetlaną przyszłość, ale zboczył na złą drogę. Mike Ross to niesamowicie uzdolniony mężczyzna, który został wrobiony w handel narkotykami. Trafia, przez przypadek, na rozmowę rekrutacyjną do Harveya Spectera, który szuka sobie pomocnika do kancelarii. Ross nie ma wykształcenia prawniczego, a przynajmniej nie na papierze. Nie jest też absolwentem Harvardu - a tylko takowych zatrudnia się w kancelarii. Mimo to zatrudnia Mike’a i od teraz mają wspólną tajemnicę, której muszą strzec. Serial możecie zobaczyć na platformie Netflix.

Sposób na morderstwo

Annalise Keating to wybitna prawniczka, która prowadzi wzięte zajęcia na uczelni. Noszą one tytuł „Sposób na morderstwo”. Wybiera sobie kilku uczniów, którzy mają odbywać staż w jej kancelarii. Niespodziewanie na kampusie dochodzi do serii dziwnych zbrodni i zdarzeń, w które automatycznie zostają zamieszani jej najlepsi studenci i ona sama. Ale zrobi wszystko, aby im pomóc… Niezależnie od tego, czy są winni, czy też nie. Netflix - to właśnie tu obejrzycie serial.

Zadzwoń do Saula

Serial rozgrywa się w przeciągu sześciu lat, które poprzedzają wydarzenia w „Breaking Bad”. Jimmy McGill alias Saul Goodman - znacie, prawda? To właśnie jego historia. Jimmy’ego poznajemy jako obrońcę z urzędu, który boryka się z brakiem pieniędzy. Chcąc pomóc swojej przyjaciółce - dochodzi do eskalacji konfliktu między nim a bratem, w wyniku czego zostaje wyrzucony z izby adwokackiej na rok. Wpada na pomysł prowadzenia różnych innych, nie do końca legalnych, biznesów. A kiedy już odzyskuje licencję prawnika - robi wszystko, by pomóc tym z półświatka. Serial dostępny jest na Netflixie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%