Zamknij
REKLAMA

Zakończenie roku akademickiego SUTW

06:56, 22.06.2021 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Po ponad roku słuchacze Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogli znów spotkać się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki, gdzie dokonano podsumowania roku akademickiego 2020/21.

 

W progach CKiSz witała przybyłych Rada Słuchaczy, która przygotowała transparent z napisem „Tęskniliśmy. Witamy”. W końcu można było spotkać się i wspólnie przeżyć zakończenie roku akademickiego. W sali widowiskowej zasiedli ci, którzy brali udział w wykładach online oraz nielicznych zajęciach stacjonarnych. Wykład dla słuchaczy o zespole „Wesele Sierpeckie” przygotował dyrektor Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Sierpc Michał Weber. Posiłkując się maszynopisem Józefa Gutowskiego oraz zdjęciami, opowiadał o historii zespołu, który przez lata był chlubą sierpeckiego Domu Kultury. Zebrani uzupełniali wykład wspomnieniami.

Podsumowania działalności SUTW w roku akademickim 2020/21 r. dokonała koordynator Agnieszka Janiszewska. Mówiła o wykładach, w których słuchacze mogli uczestniczyć online, o współpracy ze stowarzyszeniem Radomskie Centrum Przedsiębiorczości oraz Mazowieckim Konwencie Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Przypomniała też o działaniach Rady Słuchaczy dotyczących pozyskiwania maseczek i środków dezynfekcyjnych.

Dla uczestników przygotowano certyfikaty potwierdzające ich udział w zajęciach. Były też podziękowania dla wykładowców. Agnieszka Janiszewska wspólnie z dyrektorem CKiSz Jarosławem Żmijewskim zaprosiła do uczestnictwa w kolejnym, piętnastym już roku akademickim Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%