Zamknij
REKLAMA

Nowa droga na cmentarz

10:45, 26.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Jeszcze dwa lata temu chodzenie przy rzece na cmentarz po deszczu wiązało się z ryzykiem ubłocenia nie tylko butów, ale też i ubrania. Sytuacja uległa pewnej zmianie pod koniec ubiegłego roku. Niedawno przebudowa została zakończona.

 

W 2019 r. została położona nawierzchnia asfaltowa na ulicy Bobrowej od ulicy Wojska Polskiego  w kierunku cmentarza. W tym roku przyszedł czas na kolejny etap inwestycji. Wykonane zostały zjazdy, utwardzono drogę do posesji, ale większość sierpczan cieszy najbardziej podejście pod cmentarną górę.

- W końcu będzie można tędy chodzić nawet po deszczach. Dotychczas trzeba było brnąć przez błoto – stwierdziła jedna z sierpczanek.

Przed schodami ustawiono już ławkę, na której będzie można odpocząć. Zostały zainstalowanie też stojaki na rowery. 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz