Zamknij
REKLAMA

Dotacja na remont ulicy Sempołowskiej

10:30, 24.06.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 


 

Miasto Sierpc otrzyma pieniądze z budżetu Mazowsza na modernizację ulicy Sempołowskiej na Osiedlu Zatorze.


 

W Urzędzie Miejskim w Sierpcu doszło do podpisania umowy pomiędzy samorządem miejskim a wojewódzkim. W spotkaniu wzięli udział marszałek Adam Struzik, zastępca burmistrza Piotr Nowakowski, przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Malanowski oraz radny Piotr Rzeszotarski. Sierpc otrzyma dotację w wysokości połowy planowanej inwestycji, czyli 115 tysięcy złotych. Zostanie wykonana nawierzchnia asfaltowa i będą utwardzone kruszywem pobocza.

Przebudowa ulicy Sempołowskiej jest jedną z 29 inwestycji w subregionie płockim realizowanych przy wsparciu samorządu województwa mazowieckiego w ramach ochrony gruntów rolnych i leśnych na przebudowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych oraz budowę i renowację zbiorników wodnych służących małej retencji.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz