Zamknij
REKLAMA

Uwaga na słup!

19:49, 08.05.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

 

Słup stoi na ulicy Nałkowskiej w Sierpcu, jego część znajduje się na jezdni. Kierowcy zwracają uwagę, że brakuje odpowiedniego oznakowania.

 

 

Ulica Nałkowskiej w Sierpcu jest jedną ze spokojniejszych uliczek w naszym mieście. Jeżdżą po niej przede wszystkim okoliczni mieszkańcy. Jednak w ostatni czasie zmieniła się sytuacja. Remont ul. Konstytucji 3 Maja spowodował, że właśnie tamtędy przebiega objazd. I to, co dotychczas nie sprawiało większych problemów, teraz robi się uciążliwe. Jeden ze słupów energetycznych częściowo wychodzi poza chodnik.

- Czy nie można by jakoś oznaczyć tego słupa? Jak mijają się dwa auta, szczególnie, że jeżdżą tam też duże samochody, to robi się niebezpiecznie - stwierdził jeden z naszych czytelników.

O problemie poinformowaliśmy Urząd Miejski, który jest zarządcą drogi. Czekamy na działania, które poprawią bezpieczeństwo w tym miejscu.

Edit: Uzyskaliśmy informację, że sprawa została przekazana do spółki Energa i w jej gestii są dalsze działania, czyli wymiana lub znakowanie słupa. 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz