Zamknij
REKLAMA

Ogrodzenie placu zabaw

05:41, 07.02.2020 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Plac zabaw nad Jeziórkami jest jednym z częściej odwiedzanych miejsc przez małych mieszkańców miasta i ich opiekunów.

 

Kiedy powstał plac zabaw nad popularnym sierpeckim akwenem, rodzice byli zachwyceni. Jednak zgłaszali zastrzeżenia, że brak ogrodzenia powoduje obawę, czy dziecko nie wbiegnie do wody. Zamontowano wtedy z trzech stron kolorowy płotek. Plac był otwarty od strony asfaltowej alejki. To rozwiązanie nie sprawdziło się. Kierowcy często hamowali w ostatniej chwili, kiedy rozbawione dzieci wbiegały prosto na asfalt. Po latach zdecydowano, że trzeba ogrodzić i tę część placu zabaw.

- Cieszę się, że w końcu płotek pojawił się i z tej strony. Każdy, kto ma dziecko, wie, że czasem nie wystarczy mieć oczu dookoła  głowy, maluchy mają milion pomysłów na minutę i realizują je z zadziwiającą prędkością – stwierdziła jedna z mam.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

mistrall1971mistrall1971

0 0

Bardziej niebezpiecznej dla naszych dzieci jest na placu zabaw przy Jagielly gdzie jest brak jakich kolwiek oznaczen pionowych i poziomych na ulicy bezposrednio przylegajacej do terenu na ktorym jest plac zabaw ,niech miasto pomysli o zabezpieczeniu zanim dojdzie do tragedii . 21:00, 07.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone