Zamknij
REKLAMA

Podziękowania dla dyrektor Słonecznej Jedyneczki

19:23, 21.12.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Alicja Pawlak nie będzie już dyrektorem Miejskiego Przedszkola nr 1 „Słoneczna Jedyneczka” w Sierpcu. Złożyła rezygnację. Podczas sesji Rady Miejskiej podziękowano jej za dotychczasową pracę.

 

Podczas dwudziestej trzeciej sesji Rady Miejskiej radni mieli zdecydować o likwidacji Miejskiego Przedszkola nr 1 w Sierpcu, które od trzynastu lat mieści się w budynku Miejskiego Przedszkola nr 4. Punkt ten został jednak zdjęty z obrad. Co będzie dalej ze Słoneczną Jedyneczką? Czas pokaże. Podczas sesji podziękowano za pracę na stanowisku dyrektora Alicji Pawlak. Zdecydowała ona, że nie chce dłużej pełnić tej funkcji.

- Pragniemy podziękować za wieloletnią, wypełnioną zaangażowaniem pracę pedagogiczną. Na przestrzeni ponad 13 lat podarowała pani dzieciom życzliwość oraz cenne wartości wychowawcze, przygotowując je do dalszej edukacji. Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi zapewniła pani optymalne warunki do pracy, zaś przedszkolu rozwój w nowej lokalizacji. Pragniemy wrazić nadzieję, że po sumiennej pracy na stanowisku dyrektora pozostaną pani nieprzemijające wspomnienia z realizacji życiowego powołania. Jednocześnie życzymy, by w najbliższym czasie mogła pani zacząć realizować dotychczas odkładane plany i marzenia, zaś nieodmienne dobre samopoczucie pozwoliło pani cieszyć się każda chwilą spędzoną w gronie przyjaznych osób – powiedział burmistrz Jarosław Perzyński.

Alicja Pawlak podziękowała włodarzom miasta za zaangażowanie i dbanie o oświatę.

- Ciężko się rozstawać. Ruszyłam mały kamyk i ruszyła cała lawina. Zadbajcie państwo o historię takiej małej społeczności jak Słoneczna Jedyneczka – powiedziała dyrektor.

Na stanowisko dyrektora powołano Ewę Krydzińską. 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone