Zamknij
REKLAMA

Witaj, szkoło!

17:32, 06.09.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

Zaczął się nowy rok szkolny. Dla wielu uczniów to pierwszy etap na oświatowej ścieżce. W Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu najmłodsi zostali gorąco powitani wśród uczniowskiej braci.

 

Zanim jednak doszło do oficjalnego rozpoczęcia nowego roku szkolnego, w budynku, gdzie mieściło się Gimnazjum Miejskie im. Mikołaja Kopernika w Sierpcu, odsłonięto pamiątkową tablicę, upamiętniającą dyrektorów gimnazjum.

- Kończy się pewien etap. Cieszę się, że zostało upamiętnione kilkanaście lat historii sierpeckiej oświaty. To symbol, który będzie przypominał o wspaniałych latach Gimnazjum – powiedział burmistrz Jarosław Perzyński.

Ostatnia dyrektor GM Katarzyna Kordulasińska przekazała włodarzowi miasta symboliczny klucz do szkoły. Nie pozostał on długo w rękach burmistrza. Został oddany Annie Trzcińskiej, dyrektor Dwójki, która teraz będzie zawiadywała tym budynkiem.

W tym czasie w hali Szkoły Podstawowej nr 2 gromadzili się już najmłodsi adepci nauki – dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III. Wszyscy gorąco zostali powitani w progach Dwójki. Burmistrz Jarosław Perzyński przedstawił nową dyrektor Annę Trzcińską. Nowi uczniowie poznali swoje wychowawczynie, a starsi dzielili się wrażeniami z wakacji.
Redakcja Ekstra Sierpca życzy wszystkim uczniom dobrego roku szkolnego.

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone