Zamknij
REKLAMA

Targowisko gminne „Mój Rynek” w Mochowie już gotowe

13:44, 29.07.2020 | UG Mochowo
Skomentuj
REKLAMA

 


Dokonano oficjalnego odbioru inwestycji.

 

Targowisko posiada parking, miejsca zadaszone i powierzchnię otwartą, która będzie oddana do dyspozycji handlującym. Teren targowiska wyposażono w energię elektryczną i potrzebne sanitariaty. W budynku socjalno-biurowym powstanie sala, w której podziwiać będzie można rękodzieła i produkty lokalne, wykonane przez mieszkańców gminy Mochowo.
Przed gminą jeszcze odbiory inwestycji przez odpowiednie służby, po których będzie można korzystać z tego pięknego i funkcjonalnego miejsca, stworzonego z myślą o okolicznych mieszkańcach.
Na początek funkcjonowania targowiska planuje się 2 dni targowe w tygodniu – każdy poniedziałek i czwartek. Targowisko już cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sprzedających z różnych branż. Szczegóły związane z otwarciem targowiska dla kupujących i sprzedających będą dostępne wkrótce.
Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

(UG Mochowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz