Zamknij
REKLAMA

Bożewo: Infrastruktura sportowa z dofinansowaniem

18:13, 26.11.2019 | Urząd Gminy w Mochowie
Skomentuj
REKLAMA

 

Wykonawca terminowo zakończył budowę bieżni i skoczni w dal wraz z modernizacją boiska trawiastego w miejscowości  Bożewo Nowe, gmina Mochowo.

 

 

W ramach zadania inwestycyjnego wykonano na terenie zlokalizowanym przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie bieżnię prostą 60-metrową i o trzech torach (całkowita długość bieżni ze strefą startu i wybiegu wynosi 80,0 m, nawierzchnia jest syntetyczna poliuretanowa na  betonie wraz z obrzeżem betonowym), a także skocznię w dal (rozbieg skoczni o nawierzchni syntetycznej poliuretanowej na betonie z obrzeżem betonowym, skrzynka belki i belka odbicia zakupione jako gotowy zestaw u producenta, zeskocznia -  skrzynka z piaskiem). W ramach zrealizowanego przedsięwzięcia zmodernizowano boisko trawiaste, będące boiskiem do piłki nożnej o powierzchni 2500 m2. Na jego powierzchni założona została murawa z mieszanek traw sportowych. Przy użytkowaniu wykorzystywane będą istniejące bramki i piłkochwyty. Wykonane zostały elementy małej architektury w postaci 3 ławek i 3 koszy na śmieci. Na słupie aluminiowym zamocowana została kamera monitoringu. Na terenie, gdzie zrealizowano zadanie, zamontowana zostanie tablica regulaminowa oraz 2 komplety stojaków na 5 rowerów.

Koszt inwestycji wyniósł 226.048,26 zł, w tym dotacja pozyskana w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2019” w kwocie 95.250,00 zł.

 

(Urząd Gminy w Mochowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz