Zamknij
REKLAMA

Dzień Rodzinny na sportowo w Ligowie

18:27, 12.06.2019 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

Piątek był dla uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie czasem spędzonym na zabawie, a także okazją do wzięcia udziału w licznych konkurencjach sprawnościowych.

 

 

Dzień Rodzinny był zwieńczeniem trwającego od kilku dni Tygodnia Sportu w gminie Mochowo. Bogaty program pikniku sprawił, że szkoła oraz boisko wypełniły się tłumem roześmianych dzieci i ich rodziców. W festynie wzięli również udział radni, którzy ofiarowali dzieciom kosz cukierków.

Imprezę rozpoczęła dyrektor, składając życzenia z okazji zbliżającego się święta dzieci. Odczytany został także list od przewodniczącego Rady Gminy Mochowo. Po części oficjalnej przyszedł wyczekiwany przez dzieci czas na konkurencje sportowe. Wśród najmłodszych największym zainteresowaniem cieszył się plac zabaw, robienie ogromnych baniek mydlanych, jak również pluszowe maskotki Tom i Jerry, umilające wszystkim czas. Starsze dzieci chętnie konkurowały w pokonywaniu toru przeszkód, rzucały kaloszem i ringo, biegały w workach oraz strzelały do bramki. Ogromne emocje wzbudził rozegrany mecz piłki nożnej. Po przeciwnych stronach spotkali się rodzicie i dzieci. Zwycięzców nagrodzono drobnymi upominkami.

Po wysiłku fizycznym można było degustować domowe wypieki przygotowane przez rodziców, posilić się kiełbaską i ugasić pragnienie napojem, które zostały ufundowane przez Stowarzyszenie Serce Sercu. By ochłodzić się po bardzo intensywnym dniu, dzieci otrzymały lody.

Fot. i tekst Szkoła Podstawowa w Ligowie

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz