Zamknij
REKLAMA

Gminny Dzień Dziecka w Rościszewie

17:59, 12.06.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

W niedzielne popołudnie park przy Domu Kultury w Rościszewie wypełnił się śmiechem najmłodszych. To specjalnie dla nich przygotowano mnóstwo zabaw i niespodzianek.

Po raz czwarty na Gminny Dzień Dziecka zaprosili Urząd Gminy, Gminna Biblioteka Publiczna w Rościszewie i radny Rady Gminy Rościszewo Andrzej Goszczycki. Życzenia dla najmłodszych złożyli dyrektor GBP Ilona Szmyt, wójt Jan Sugajski i radny Andrzej Goszczycki. Na dobry początek zagrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Łukomia pod batutą Piotra Wojtczyka.

W parku stanęła dmuchana zjeżdżalnia. Nie brakowało też chętnych do zwiedzania zakamarków zamku. Zabawy poprowadził animator dziecięcy. Podobało się podawanie balonów, przeciąganie liny, taniec z pszczółką. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć mydlanych baniek. Wielką radość sprawili strażacy, którzy stworzyli wodną kurtynę. I chociaż nie wszyscy rodzice byli zadowoleni z mokrych ubrań dzieciaków, te szczęśliwe biegały wokół spadającej wody. Powodzeniem cieszyła się także możliwość spróbowania, jak to jest być strażakiem. Młodsi chętnie przymierzali kaski i włączali syreny, a starsi próbowali wspinaczki w górę po plastikowych pojemnikach. Do parku w Rościszewie zajechali też motocykliści ze Szlifu. Wiele osób korzystało z możliwości zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia za kierownicą wyjątkowych maszyn.
Dla zmęczonych i głodnych przygotowano poczęstunek. Była grochówka, kiełbasa na gorąco, popcorn i cukrowa wata.

MAT

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone