Zamknij
REKLAMA

Będą odbierane odpady rolnicze w gminie Szczutowo . Trzeba złożyć wniosek

10:01, 13.07.2021 | UG Szczutowo
Skomentuj
REKLAMA

 

Wójt Gminy Szczutowo informuje, że we wrześniu 2021 roku planowane jest złożenie do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wniosku na dofinansowanie działań z zakresu usuwania folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu zobowiązane są złożyć w Urzędzie Gminy Szczutowo w terminie do 31.07.2021 r. wniosek zawierający:

— ilość zadeklarowanych do unieszkodliwienia odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag (ilość należy podać w kg dla każdego rodzaju oddzielnie);

— oświadczenie dotyczące otrzymanej pomocy publicznej (do wniosku należy dołączyć kopie zaświadczeń/decyzji o pomocy de minimis oraz pomocy de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie w roku bieżącym oraz dwóch latach poprzednich) lub oświadczenie o nieotrzymaniu takiej pomocy.

Druk wniosku oraz oświadczenie dostępne są w Urzędzie Gminy Szczutowo, pok. 11, u sołtysów oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy: www.szczutowo.nowybip.pl

(UG Szczutowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%