Zamknij
REKLAMA

Pieniądze na remont strażnicy w Szczutowie

12:33, 12.06.2020 | opr. red.
Skomentuj fot. OSP Szczutowo
REKLAMA


 

 


 

Ochotnicza Straż Pożarna w Szczutowie wkrótce będzie cieszyć się z wyremontowanej remizy. Udało się pozyskać pieniądze z Unii Europejskiej na modernizację budynku.


 

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie prezes OSP Szczutowo Tomasz Podlasiak oraz skarbnik Bartosz Podlasiak podpisali umowę na dofinansowanie zadania pod nazwą: ,,Wymiana pokrycia dachowego oraz termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży w Szczutowie". Dotacja wyniesie 132 tys. złotych.

- Ogromny udział w sprawie miały Lokalna Grupa Działania ,,Sierpeckie Partnerstwo" oraz Urząd Gminy w Szczutowie. Dziękujemy – mówią druhowie.

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz