Zamknij
REKLAMA

Językowe zmagania

19:25, 14.08.2021 | UG Sierpc
Skomentuj fot. LOWE
REKLAMA

 

 

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w wiejskiej gminie Sierpc wśród wielu warsztatów przygotował dla uczestników projektu zajęcia językowe.

 

W okresie od stycznia do czerwca bieżącego roku uczestnicy LOWE mieli możliwość skorzystania z kursu języka niemieckiego oraz angielskiego dla początkujących. Zajęcia z każdego z języków odbywały się raz w tygodniu i dostosowane były do potrzeb grupy. Głównym celem było zachęcenie uczestników do przełamania barier językowych. Stawiano przede wszystkim na umiejętności praktyczne i podstawowe kompetencje komunikacyjne. Uczestnicy poznawali najczęściej używane słowa i struktury gramatyczne, dzięki którym będą mogli porozumiewać się w codziennych sytuacjach – w sklepie, restauracji, podczas krótkiej wycieczki czy wakacji, jak również w udzielaniu i poszukiwaniu informacji.

LOWE to projekt realizowany przez Gminę Sierpc, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach II Osi Priorytetowej PO WER, Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, 2.14 Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie.

(UG Sierpc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%