Zamknij
REKLAMA

Dotacja na remont drogi powiatowej w gminie Szczutowo

12:12, 12.06.2020 | IP
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Sierpcu
REKLAMA

Powiat Sierpecki otrzymał dotację na przebudowę drogi powiatowej nr 3722 W Gójsk-Agnieszkowo-granica województwa na terenie gminy Szczutowo od Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

W płockiej Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego odbyło się uroczyste podpisanie i wręczenie umów o udzielenie dotacji z budżetu Województwa Mazowieckiego na zadania określone w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych. W spotkaniu uczestniczyli marszałek Adam Struzik, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Mirosław Orliński, dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWM Radosław Rybicki, starosta sierpecki Mariusz Turalski, wicestarosta Jarosław Ocicki, skarbnik Krzysztof Sobiecki i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sebastian Szczypecki. Dotacja wyniesie 100 tys. zł.

fot. Starostwo Powiatowe w Sierpcu


 

(IP )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

PodatnikPodatnik

2 0

Serdeczne gratulacje dla panów bez maseczek. Bardzo dobry przykład. Z szacunku dla panów inteligencji proponuje start na prezydenta. ( Maska ma zabezpieczyć innych nie Ciebie *%#)!& ) . Dwóch takich ukradło ale wasze podatki , kobieta kot wcale nie latała za Batmanem tylko za jakmanem. A zaczarowany ołówek tak naprawdę ma na imię andrzej. 22:23, 15.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz