Zamknij
REKLAMA

Młodzieżowe warsztaty w plenerze

14.40, 10.09.2022 .
Skomentuj fot. GBP w Gozdowie
REKLAMA

 

 

Grupa 15 artystycznie uzdolnionych uczniów ze szkół podstawowych z Gozdowa i Lelic oraz podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ostrowach uczestniczyli w warsztatach plastycznych prowadzonych przez malarza Wojciecha Witkowskiego.

 

Spotkanie odbyło się w ramach trwającego Gminnego Pleneru Malarskiego ,,Piękno Ziemi Gozdowskiej”, a tematyką prac wykonywanych przez uczestników były konie. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gozdowie Renata Będzikowska w imieniu organizatorów powitała uczestników. Następnie młodzi artyści zabrali się do pracy pod czujnym okiem prowadzącego. Młodzież i uczestnicy WTZ z dbałością o detale tworzyli pastelami swoje prace, korzystając z wiedzy, którą przekazał im Wojciech Witkowski.

W imieniu Wójta Gminy Gozdowo sekretarz Gminy Honorata Nagórka wyraziła słowa uznania dla pracy i zaangażowania uczestników warsztatów. Nie zabrakło również podziękowania dla kierownik WTZ Magdaleny Nawrockiej za gościnę i pomoc w organizacji przedsięwzięcia i poczęstunku. Wojciech Witkowski przekazał wykonany podczas zajęć swój obraz na ręce kierownik WTZ. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał pamiątkowy dyplom. Imprezę zakończyło integracyjne ognisko.

Wystawę prac powstałych w trakcie spotkania będzie można podziwiać podczas ,,Dni Gozdowa” 3 września.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%