Zamknij
REKLAMA

Złote gody par z gminy Szczutowo

23:23, 26.12.2021 | .
Skomentuj Fot. UG Szczutowo
REKLAMA

 

 

Ewa i Ryszard Cichoccy (Gójsk), Maria i Janusz Ostrowscy (Maluszyn), Barbara i Tomasz Smólczyńscy (Dąbkowa Parowa) od ponad 50 lat pozostają w związku małżeńskim. Życzenia i gratulacje złożyli im przedstawiciele władz samorządowych.

 

26 listopada 2021 r. w Urzędzie Gminy w Szczutowie odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dostojnych jubilatów powitał wójt Andrzej Twardowski.

— Jesteście przykładem, wzorem i autorytetem pod wieloma względami. Młodzi ludzie mogą brać z was przykład, jeśli chodzi o trwałość małżeństwa i rodziny. Za trud i poświęcenie na pewno wdzięczne są wam dziś wasze dzieci (...). W tym pięknym dniu jest dla mnie radością i zaszczytem spotkać się z państwem — powiedział włodarz gminy.

Wójt wraz z sekretarzem, skarbnikiem, kierownikiem oraz zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego dokonali aktu dekoracji jubilatów przyznanymi w dowód uznania przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Złożono jubilatom gratulacje i wręczono kwiaty.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%