Zamknij
REKLAMA

Licealne boisko dla mieszkańców Sierpca

19:17, 08.08.2019 | IP Starostwo Powiatowe w Sierpcu
Skomentuj
REKLAMA

 

9 lipca odbyło się uroczyste podpisanie umowy użyczenia, której przedmiotem jest bezpłatne użyczenie boiska przy Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

 

 

Oprócz uczniów szkoły będą mogli z niego korzystać mieszkańcy Sierpca i powiatu. Umowa użyczenia została zawarta na okres 3 lat. W podpisaniu umowy wzięli udział starosta sierpecki Mariusz Turalski, wicestarosta Jarosław Ocicki, przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński, burmistrz Jarosław Perzyński, radny Rady Miejskiej Maciej Malanowski oraz dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Ewa Jancewicz.

- ,,Ten piękny gest bezpłatnego przekazania w użyczenie boiska będącego w jurysdykcji Starostwa Powiatowego pokazuje naszą dobrą wolę i chęć dalszego polepszania relacji na linii miasto – powiat. Cieszę się, jako starosta, że dzieci z sierpeckich osiedli będą miały bezpieczne i godziwe warunki do rozwijania swoich sportowych pasji i dobrej zabawy. Wraz z wicestarostą, zarządem powiatu i przewodniczącym Rady Powiatu liczymy na dalszą dobrą współpracę z władzami miasta oraz na wspieranie naszych inicjatyw dotyczących służby zdrowia, inwestycji drogowych i oświaty na forum rady powiatu sierpeckiego. Jednocześnie warto podkreślić, że na ukończeniu są prace związane z aktualizacją projektu budowy Boiska wielofunkcyjnego przy LO Sierpc. Naszym marzeniem jest, by to nowoczesne boisko mogło służyć uczniom sierpeckiego ogólniaka i przyciągać kolejnych uczniów do tej zasłużonej placówki’’ - podsumował starosta
Mariusz Turalski.

 

(IP Starostwo Powiatowe w Sierpcu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz