Dotkliwa porażka w Warszawie

21:50, 14.09.2024

W czwartej kolejce rozgrywek V ligi piłkarze MKS Kasztelan zmierzyli się na wyjeździe z Polonią II Warszawa.

Mecz ten zdecydowanie nie ułożył się po myśli sierpczan. Już w ósmej minucie gospodarze rozpoczęli strzelanie, które niestety trwało niemal przez całe spotkanie. Po pierwszej połowie Polonia prowadziła 3:0, a w drugiej części meczu dorzuciła jeszcze pięć trafień. Honorową bramkę dla Kasztelana zdobył Adrian Żuchniewicz, jednak nie zmieniło to końcowego wyniku – sierpecki zespół przegrał 1:8. Kasztelan z dorobkiem jednego punktu plasuje się obecnie na dole tabeli. Warto jednak zaznaczyć, że w barwach Polonii II zagrało kilku zawodników z pierwszej drużyny, rywalizującej na poziomie Betclic 1 Ligi.