Remis na stadionie w Sierpcu

22:30, 09.09.2024 . Aktualizacja: 22:30, 09.09.2024

Trzecia kolejka rozgrywek V ligi przyniosła pierwszy punkt dla drużyny Kasztelana. Emocji nie brakowało.

W sobotę, 24 sierpnia 2024 roku, drużyna MKS Kasztelan Sierpc podejmowała na własnym boisku zespół Sokół Serock. Przed rozpoczęciem meczu sponsor sierpczan, Paweł Sołdański (Usługi Remontowo-Budowlane Sołdański Paweł), wręczył kapitanowi drużyny nowe koszulki.

Kasztelan nie był w łatwej sytuacji. Dwa pierwsze spotkania zakończył porażkami, natomiast przeciwnik oba swoje pojedynki wygrał. Piłkarze Kasztelana robili wszystko, by zdobyć pierwsze punkty w V lidze. Zaczęli od prowadzenia, po bramce zdobytej przez Gabriela Wiącka. Jednak do przerwy rywalom udało się wyrównać po strzale Patryka Olszewskiego. Druga połowa rozpoczęła się od remisu 1:1. Nadzieję na zwycięstwo dał sierpeckim kibicom Dominik Sawicki. Przez wiele minut Kasztelan prowadził 2:1. Jednak nie udało się „dowieść” zwycięstwa. Tuż przed końcem spotkania Piotr Szymański z Sokoła doprowadził do remisu 2:2. Kasztelan zdobył pierwszy punkt w rozgrywkach i obecnie zajmuje jedenaste miejsce w ligowej tabeli.