Kasztelan Sierpc odnosi kolejne zwycięstwo!

23:11, 14.09.2024 . Aktualizacja: 23:12, 14.09.2024
Skomentuj fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Piłkarze MKS Kasztelan Sierpc kontynuują świetną passę, zdobywając kolejne punkty w ligowych rozgrywkach. Mimo trudnych warunków – obcego boiska i ulewnego deszczu – drużyna nie dała się zaskoczyć.

W szóstej kolejce V ligi Kasztelan zmierzył się na wyjeździe z MKS Bug Wyszków, który przed meczem był o jedną pozycję wyżej w tabeli. Po bezbramkowej pierwszej połowie, jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Gabriel Wiącek w 64. minucie. Dzięki temu Kasztelan wygrał 1:0 i awansował na dziesiąte miejsce w tabeli, zdobywając dotychczas 7 punktów.

Przed drużyną kolejne wyzwanie – w sobotę, 21 września 2024 r., o godzinie 12:00 na sierpeckim stadionie odbędzie się mecz z liderem rozgrywek, Nadnarwianką Pułtusk, która jak dotąd nie straciła żadnego punktu. Kibice są serdecznie zaproszeni do wsparcia swojej drużyny!