Zamknij
REKLAMA

Zapisz się na lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

08:50, 17.02.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Chcesz poznać emocje towarzyszące skokom spadochronowym? Wybierz się na loty odbywające się w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

W wielu miastach w Polsce można spotkać dzisiaj tunel aerodynamiczny. To specjalny rodzaj konstrukcji, która nazywana jest także symulatorem swobodnego spadania. Za pomocą takich tuneli można uzyskać podobne warunki do tych, które panują podczas skoków spadochronowych.

Teraz z tunelu aerodynamicznego może skorzystać niemalże każdy – to niezapomniane doznania, które dodatkowo wcale nie wymagają wysokich nakładów finansowych!

Czym jest tunel aerodynamiczny do lotów?

Specjalny tunel aerodynamiczny to konstrukcja, która ma na celu stworzenie odpowiednich warunków do lotu. Ma ona kształt dużego tunelu pionowego, w którym umieszczone są mocne wentylatory potrafiące rozpędzić powietrze do 300 km/h.

Tunel posiada wejście do środka i w tym miejscu jest on najczęściej całkowicie przeszklony. Znajduje się tam także specjalna siatka zabezpieczająca. Tunele są sterowane z zewnątrz ze specjalnej kabiny – operator cały czas widzi, co dzieje się w tunelu.

Kiedyś tunel aerodynamiczny używany był jedynie jako wsparcie w treningach spadochroniarzy. Jednak szybko dostrzeżono jego potencjał jako doskonały sposób na rozrywkę w emocjonującym stylu. Teraz tunele aerodynamiczne są przeznaczone niemalże dla każdego, kto chciałby przeżyć wyjątkową przygodę!

Teraz aerotunel działa także w Warszawie – to tunel aerodynamiczny Profly, który jest jednym z najnowocześniejszych w kraju. 

 

Kto może wziąć udział w locie w aerotunelu?

Żeby wziąć udział w locie w tunelu aerodynamicznym, wystarczy tylko wykonać rezerwację. To możliwe dzisiaj także przez internet. Wystarczy tylko wybrać rodzaj lotu, a także jego termin.

Do lotu w tunelu aerodynamicznym nie trzeba specjalnych przygotowań – szkoleń, treningów czy wizyty u lekarza. Przed samym wydarzeniem uczestnik bierze tylko udział w krótkim instruktażu informującym go o przebiegu lotu.

W tunelach aerodynamicznych latać mogą nie tylko osoby pełnoletnie, ale również dzieci, młodzież. To kapitalna rozrywka niezależnie od wieku!

Loty w tunelu aerodynamicznym – krok po kroku

Pierwszym krokiem, by wziąć udział w locie w tunelu aerodynamicznym, jest dokonanie rezerwacji na wybrany termin lotu. Po rezerwacji uczestnik lotu otrzyma na podany przez siebie adres e-mailowy dokładną instrukcję postępowania przed lotem.

Wybranego dnia należy przyjechać na miejsce ze wskazanym wyprzedzeniem. Następnie uczestnik otrzymuje odpowiedni kombinezon i kask z szybką. Także dostaje zatyczki do uszu – w tunelu jest bardzo głośno. Potem bierze on udział w krótkim szkoleniu z instruktorem.

Kolejny etap to lot w tunelu aerodynamicznym. Uczestnik wchodzi do wnętrza tunelu wraz z instruktorem i tam może rozpocząć latanie. Wewnątrz może wykonywać także różne ewolucje – to gwarancja buzującej adrenaliny!

Podstawowy czas lotu to 3 minut, ale, oczywiście, można wykupić także dodatkowe minuty. Dostępne są także specjalne pakiety lotów oraz pakiety dla grup – wtedy można zapłacić jeszcze mniej!

Zarezerwuj swój lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie już teraz!

Lot w tunelu aerodynamicznym może być doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka dla siebie maksymalnych emocji. Takie loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie to kapitalna propozycja przeznaczona dla tych, którzy nie boją się wyzwań oraz adrenaliny!

Koszty związane z lotami nie są przy tym bardzo wysokie. Za podstawowy lot trwający 3 minuty trzeba będzie zapłacić cenę 259 złotych. Osoby poniżej 18. roku życia mogą wykupić lot w jeszcze niższej cenie – 229 złotych.

Warto też wskazać, że praktycznie każdy tunel aerodynamiczny pozwala na wykupienie voucherów upominkowych na loty. Wówczas tak voucher może posłużyć jako doskonały upominek na różne okazje, na przykład na urodziny, pod choinkę czy też na Dzień Chłopaka.

Jeśli zatem chcesz spełnić swoje marzenie o locie w przestworzach, ale nie chcesz jeszcze decydować się na skok spadochronowy, wybierz lot w tunelu aerodynamicznym!

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA