Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:45, 17.06.2019
Wystarczy wskazać miejsce pochówkowe, gdzie spoczywa nasz bliski krewny, aby profesjonalna firma specjalizująca się w porządkowaniu grobów typu Jakubisiak zjawiła się i wykonała wszystkie zadania, które jej zlecisz. Skorzystanie z fachowych usług to strzał w dziesiątkę zarówno dla tych, których dzieli zbyt długi dystans między cmentarzem rodzinnym a adresem stałego pobytu, jak również dla niemających pojęcia, jak zabrać się za pielęgnację mogiły.
12:49, 28.05.2019
Wyścig pomiędzy czołowymi markami produkującymi smartfony każdego dnia rozgrywa się na naszych oczach. Pojedynek na jakość pomiędzy Samsungiem a iPhonem zaczyna blednąć w naszych oczach, gdy widzimy, że te same rozwiązania za mniejsze pieniądze oferują Huawei i Xiaomi. W tle walk na szczycie swoje miejsce na rynku znajdują ciągle LG, Motorola, HTC czy Sony, ale znienacka pojawiają się również marki, o których mogliśmy do tej pory jeszcze nie słyszeć.
07:38, 20.05.2019
Świeże owoce i warzywa to kopalnia cennych dla zdrowia witamin oraz minerałów, jakie niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Alternatywą dla tych, którzy za tego rodzaju produktami spożywczymi szczególnie nie przepadają są równie skuteczne, a na pewno bardziej wygodne w zażywaniu suplementy diety. Oczywiście, dużo lepszym rozwiązaniem jest włączenie do swego codziennego zbilansowanego jadłospisu najlepszej jakości artykułów czerpanych wprost z natury zamiast małej kapsułki znanej marki, jednak w przypadku skarbów roślinnych takich jak naringina, za którymi niekoniecznie każdy z nas przepada, warto rozważyć specjalistyczne preparaty takie jak te od Swanson.
00:00, 16.05.2019
Rozmowa z kandydatką do Europarlamentu, Panią Barbarą Husiew, wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu” o niskiej wiarygodności obecnej klasy politycznej, historii legalizacji lichwy w Polsce oraz o pracy na rzecz Stowarzyszenia.
00:00, 09.05.2019
Rozmowa z kandydatką do Europarlamentu, Panią Barbarą Husiew, wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu”, o jej przygodzie z polityką oraz o naszych polskich problemach z nadmiernym zadłużeniem.
7
10:20, 18.03.2019
Architektura ogrodowa - pozwoli nam urządzić ogród w taki sposób, aby stał się strefą wypoczynku i zabawy dla całej rodziny. Jakie sprzęty ogrodowe możemy mieć w ogrodzie?
12:57, 05.03.2019
Sierpc to miasto zlokalizowane w centrum Polski. Bogate pod względem krajobrazu i gospodarki. A jak wygląda rynek pracy w Sierpcu? Czy mieszkańcy muszą się zmagać z bezrobociem? W jakich branżach najłatwiej o etat?
15:10, 17.01.2019
Przepływ danych i towarów w XXI wieku jest nie do zarejestrowania w całości. To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne, którego każdego dnia możemy stać się częścią. Podczas gdy my głowimy się nad nadaniem paczki, setki kurierów z wielu firm kurierskich stara się nadać sprawie odpowiedni bieg i w efekcie lepiej zabezpieczyć paczki podczas transportu. Dlatego mając do nadania paczkę firmową, lepiej wybieraj sprawdzone rozwiązania.
11:16, 12.12.2018
Rower stacjonarny jest bardzo popularnym sprzętem treningowym. Używają go osoby, które chcą zrzucić zbędne kalorie oraz te, które wykonują treningi rehabilitacyjne. Poza tym, bardzo często wiele osób decyduje się na zakup takiego roweru do domu. Warto więc wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas wyboru modelu.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
00:00, 30.10.2018
Szykujesz się do poważnego wyjazdu na wakacje? A może codziennie przemierzasz kilka ładnych kilometrów tylko po to, żeby móc się dostać do swojej pracy? Niezależnie od przyczyn, pewnie sporo czasu spędzasz za kierownicą swojego samochodu. To właśnie dlatego zawsze warto mieć przy sobie wizytówkę firmy udzielającej pomoc drogową.
10:49, 23.10.2018
Tekstów o motywacji do pracy nigdy dość. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się na radę idealną dla siebie. Najlepiej przetestować wszystkie po kolei i na podstawie metody prób i błędów wybrać najlepsze. Z pewnością się to uda, trzeba tylko chcieć, a korzyści, jakie się uzyska, tak materialne, jak i niematerialne, mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania.
10:23, 23.10.2018
Z angielskiego freelancer oznacza wolnego strzelca, czyli osobę, która nie pracuje na etacie, ale świadczy usługi i realizuje różne projekty na zlecenie. Freelancerami mogą być: tłumacze, graficy, programiści, dziennikarze, fotografowie oraz copywriterzy.
09:57, 23.10.2018
Przychód i dochód to pojęcia utożsamiane ze sobą. Dzieje się tak zwłaszcza w języku potocznym. Czasami nieświadomie popełniamy ten błąd. Poznaj zasadniczą różnicę pomiędzy nimi i już nigdy więcej nie używaj ich zamiennie.
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone