Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:01, 25.03.2020
Panująca epidemia koronawirusa to dla nas wszystkich bardzo trudny czas. Musimy przede wszystkim ograniczyć kontakty z innymi osobami, a najlepiej pozostać wyłącznie w swoich domach. Z pewnością, jak większość z nas, zrobiliście też duże zapasy żywności. Co jednak gotować, aby nie marnować jedzenia? Podpowiadamy i polecamy znakomite przepisy.
19:45, 17.03.2020
Tendencja na ekologię wkroczyła już chyba do każdej dziedziny naszego życia. Nie dotyczy tylko zdrowo uprawianej żywności, czy ograniczeniu emisji zanieczyszczeń w powietrzu i segregacji śmieci. Ten trend dbania o własne zdrowie, sprawność fizyczną i troska o zachowanie naturalnego oraz czystego otoczenia wdarła się także do świata mody. Po pierwsze stawianie na naturalne tkaniny, recykling, czyli wykorzystywanie starych rzeczy i nadawanie im nowej jakości. Ekologia to nie tylko praktyczność, ale również zgodność z aktualnymi trendami. Doskonale w tę ideę wpasowały się torby na zakupy. Dzięki nim, wiele osób może ograniczyć zakup plastikowych reklamówek, które używa się zazwyczaj jednorazowo, a ich ilość stanowi poważny problem na świecie.
00:01, 11.03.2020
Jarmuż to warzywo, które jest coraz bardziej popularne w naszym kraju. Wraz ze wzrostem zainteresowania zdrowym odżywianiem, powrócił do łask, bo jadano go przecież już w średniowieczu. Ale czy rzeczywiście jarmuż jest taki zdrowy? Jakie ma właściwości? Dlaczego warto go jeść?
00:01, 04.03.2020
Nie ma nic lepszego jak warzywa z własnej uprawy. Wiosna za pasem, zatem czas zaplanować warzywnik na najbliższy sezon. Siejemy i sadzimy warzywa zazwyczaj zastanawiając się jedynie nad tym, co jest nam potrzebne. Później, gdy plony nie są tak dobre, jak oczekiwaliśmy, najczęściej myślimy, że to wina szkodników. Tymczasem może być to kwestia allelopatii - bo rośliny bywają jak ludzie. Jedne się lubią - inne nie. Jak zatem zaplanować swój warzywnik? Podpowiadamy!
08:50, 17.02.2020
Chcesz poznać emocje towarzyszące skokom spadochronowym? Wybierz się na loty odbywające się w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
1
10:45, 17.06.2019
Wystarczy wskazać miejsce pochówkowe, gdzie spoczywa nasz bliski krewny, aby profesjonalna firma specjalizująca się w porządkowaniu grobów typu Jakubisiak zjawiła się i wykonała wszystkie zadania, które jej zlecisz. Skorzystanie z fachowych usług to strzał w dziesiątkę zarówno dla tych, których dzieli zbyt długi dystans między cmentarzem rodzinnym a adresem stałego pobytu, jak również dla niemających pojęcia, jak zabrać się za pielęgnację mogiły.
12:49, 28.05.2019
Wyścig pomiędzy czołowymi markami produkującymi smartfony każdego dnia rozgrywa się na naszych oczach. Pojedynek na jakość pomiędzy Samsungiem a iPhonem zaczyna blednąć w naszych oczach, gdy widzimy, że te same rozwiązania za mniejsze pieniądze oferują Huawei i Xiaomi. W tle walk na szczycie swoje miejsce na rynku znajdują ciągle LG, Motorola, HTC czy Sony, ale znienacka pojawiają się również marki, o których mogliśmy do tej pory jeszcze nie słyszeć.
07:38, 20.05.2019
Świeże owoce i warzywa to kopalnia cennych dla zdrowia witamin oraz minerałów, jakie niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Alternatywą dla tych, którzy za tego rodzaju produktami spożywczymi szczególnie nie przepadają są równie skuteczne, a na pewno bardziej wygodne w zażywaniu suplementy diety. Oczywiście, dużo lepszym rozwiązaniem jest włączenie do swego codziennego zbilansowanego jadłospisu najlepszej jakości artykułów czerpanych wprost z natury zamiast małej kapsułki znanej marki, jednak w przypadku skarbów roślinnych takich jak naringina, za którymi niekoniecznie każdy z nas przepada, warto rozważyć specjalistyczne preparaty takie jak te od Swanson.
00:00, 16.05.2019
Rozmowa z kandydatką do Europarlamentu, Panią Barbarą Husiew, wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu” o niskiej wiarygodności obecnej klasy politycznej, historii legalizacji lichwy w Polsce oraz o pracy na rzecz Stowarzyszenia.
00:00, 09.05.2019
Rozmowa z kandydatką do Europarlamentu, Panią Barbarą Husiew, wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu”, o jej przygodzie z polityką oraz o naszych polskich problemach z nadmiernym zadłużeniem.
8
10:20, 18.03.2019
Architektura ogrodowa - pozwoli nam urządzić ogród w taki sposób, aby stał się strefą wypoczynku i zabawy dla całej rodziny. Jakie sprzęty ogrodowe możemy mieć w ogrodzie?
1
12:57, 05.03.2019
Sierpc to miasto zlokalizowane w centrum Polski. Bogate pod względem krajobrazu i gospodarki. A jak wygląda rynek pracy w Sierpcu? Czy mieszkańcy muszą się zmagać z bezrobociem? W jakich branżach najłatwiej o etat?
15:10, 17.01.2019
Przepływ danych i towarów w XXI wieku jest nie do zarejestrowania w całości. To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne, którego każdego dnia możemy stać się częścią. Podczas gdy my głowimy się nad nadaniem paczki, setki kurierów z wielu firm kurierskich stara się nadać sprawie odpowiedni bieg i w efekcie lepiej zabezpieczyć paczki podczas transportu. Dlatego mając do nadania paczkę firmową, lepiej wybieraj sprawdzone rozwiązania.
REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone