Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:39, 11.01.2022
Prowadząc firmę, dużo czasu należy poświęcić na zdobywanie nowych klientów i podnoszenie zainteresowania obecnych. Często działania marketingowe, które firma prowadzi, nie są skuteczne. Dlaczego? Problemów jest wiele. Od braku znajomości własnych klientów, po zbyt częste zmiany samego kierunku działań. Aby nie zgubić się wśród nowych trendów i nowoczesnego marketingu, warto współpracować z fachowcem. Agencja PR Commplace, świetnie sprawdzi się jako partner, coach, ale i outsourcingowy dział marketingu.
17:00, 10.01.2022
Kto z nas nie chce zatrzymać oznak upływającego czasu? Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności i sprężystości, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ciało nie jest już takie sprawne jak wcześniej. Doskwierają nam bóle, ograniczenia ruchomości i problemy z układem kostno-stawowym.  Wiemy, jak temu zaradzić.
12:30, 17.12.2021
Rossmann wydał jak co roku firmowy kalendarz, w którym modelkami są pracownice naszych sklepów i centrali. Bohaterki kalendarza wystąpiły w stylizacjach z kwiatów, dobranych odpowiednio do poszczególnych miesięcy.
12:00, 10.12.2021
Prawie 1,5 miliona podpasek trafiło do szkół w całej Polsce w ramach wspólnego programu Kulczyk Foundation i marki Rossmann. W ich dystrybucji bierze udział niemal 300 wolontariuszek.
14:06, 02.12.2021
Pałeczki, które w języku japońskim zwą się hashi, to odpowiednik sztućców. Wywodzą się z Dalekiego Wschodu i służą do spożywania pokarmów. Mimo że wielu ludzi z całego świata pokochało kuchnie kraju kwitnącej wiśni to spora grupa ma kłopot z techniką używania pałeczek i przestrzeganiem zasad savoir-vivre w japońskich restauracjach. Warto je poznać jeszcze zanim odwiedzisz lokal.
09:59, 23.11.2021
Popularność pergoli rośnie w zaskakująco szybkim tempie. Te drewniane konstrukcje ujmują nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Dziś można je kupić nawet bez wychodzenia z domu. Warto więc przyjrzeć im się bliżej.
00:00, 06.11.2021
Z miesiąca na miesiąc medycyna coraz bardziej się rozwija. To właśnie dzięki jej dokonaniom coraz częściej zwraca się uwagę na zdrowie skóry głowy, a nie tylko na wygląd fryzury. I choć odżywianie włosów nikogo już nie dziwi, to troska o skalp jest jeszcze wciąż nowością. Co zadziwiające, bardzo niewielu specjalistów od fryzur potrafi pomóc swoim klientkom, gdy te, pomimo ogromnych starań, mają problemy ze swędzeniem głowy lub wypadaniem kolejnych kosmyków.
11:17, 05.11.2021
Obecnie na rynku znajduje się wiele opcji dywaników samochodowych do wyboru – gumowe lub welurowe, z niskim i wysokim rantem, mogą mieć dodatkowe kolce antypoślizgowe umieszczone pod spodem lub ich nie mają. Można – a nawet trzeba- dobierać je pod model naszego auta. Dlaczego te wszystkie parametry są aż tak ważne? Dywaniki gumowe czy welurowe? Która konfiguracja będzie lepsza na zimę? Tak wiele pytań! Bez obaw – na wszystkie udzielimy odpowiedzi.
00:00, 04.11.2021
Program „Pomagamy jak umiemy” realizujemy w Rossmannie od 2017 r. Podczas czterech pierwszych edycji, udało się nam dotrzeć z pomocą o wartości 18,5 mln zł do ponad 600 organizacji w całej Polsce.  W tym roku, dzięki naszym klientom skanującym podczas zakupów aplikację Rossmann PL zebraliśmy kolejne 5 mln zł – dla organizacji wspierających kobiety.
08:44, 26.10.2021
Planujesz zakup mieszkania, by pomnażać zgromadzony kapitał? Ciekawą inwestycją może okazać się wynajem nieruchomości w miastach leżących w pobliżu Warszawy. Zobacz, ile zarobisz, nabywając mieszkanie inwestycyjne w Konstancinie-Jeziornie.
11:10, 25.10.2021
Brak rąk do pracy zmusił pracodawców do zmiany sposobu myślenia. Dziś możliwość dania pracy to nie łaska, ale przywilej. Zobacz, co robią pracodawcy, by zachęcić do pracy nowych pracowników i które zawody są dziś najbardziej poszukiwane.
10:53, 19.10.2021
Działalność hotelarska nierozłącznie wiąże się z koniecznością regularnego prania bielizny pościelowej i ręczników. Każdego dnia jedno łóżko hotelowe generuje od 3 do 7 kilogramów tekstyliów, które wymagają precyzyjnego czyszczenia. W zależności od ilości miejsc noclegowych właściciel musi podjąć decyzję o tym, czy podejmuje się prania samodzielnie, czy też z wykorzystaniem usług firmy zewnętrznej.
11:58, 12.10.2021
Samodzielna nauka jeszcze nigdy nie była taka prosta. Powód? Nowoczesne platformy edukacyjne, za pomocą których można szybko i skutecznie przyswoić nawet najbardziej skomplikowane treści. Nie musimy nawet wychodzić z domu, aby szybko nauczyć się nie tylko przedmiotów ścisłych, ale także nawet języka polskiego. To wszystko znajdziemy w sieci, bez wychodzenia z domu.
14:47, 08.10.2021
Ideę Town-Country stworzył pod koniec XIX w. Ebenezer Howard. Z założenia miała ona łączyć zalety miasta i wsi w jednym, jednocześnie niwelując ich wady. Miasto kusi ludzi wyższymi zarobkami, możliwością pracy i rozrywką, a wieś zielenią, kontaktem z przyrodą i spokojem. Cudowną wizją jest połączenie ze sobą tego wszystkiego, a jednak okazało się, że jest ona możliwa do zrealizowania.
11:34, 05.10.2021
Nikt z nas nie spodziewał się, że przyjdzie nam żyć w czasach, gdy bezpieczne jest siedzieć w domu i ukrywać się przed groźnym wirusem. Dlatego też nie nikogo nie dziwi już dziś, że cała masa imprez, eventów i wydarzeń przenoszona jest do sfery „online”, by choć część z nich mogła w dalszym ciągu się odbywać. Co ciekawe, bardzo wiele z tak organizowanych przedsięwzięć okazało się zyskać na atrakcyjności i przekonać do siebie jeszcze więcej ludzi, nie miało to miejsce w czasach przed pandemią. Jak organizować bezpieczne, a zarazem ciekawe i wciągające eventy online dla firm? O czym trzeba pamiętać, a czego unikać przy wydarzeniach przenoszonych z „realu” do siec wirtualnej?
REKLAMA