Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:53, 21.07.2021
Inwestorzy dostrzegający potencjał w nieruchomościach ich zakup mogą sfinansować na dwa sposoby: płacąc gotówką lub korzystając z kredytu bankowego. Drugie rozwiązanie, mimo że wiąże się z ryzykiem, pozwala wykorzystać dźwignię finansową. Jak ona działa?
08:13, 28.06.2021
Pozycjonowanie stron to jedno z działań, na którym powinni skupić się posiadacze biznesu, niezależnie od tego, czy działają lokalnie czy raczej na terenie całej Polski. Tą strategią powinny także zainteresować się osoby prowadzące sklepy internetowe - to kluczowe w pozyskiwaniu potencjalnych klientów.
13:28, 24.06.2021
Stopy procentowe są coraz niższe, a inflacja szybko rośnie. W związku z tym inwestorzy szukają innych od lokat bankowych bezpiecznych przystani dla lokowania swojego kapitału. Co w pełni zrozumiałe, wielu z nich inwestuje w nieruchomości, kupując działki, realizując projekty jako deweloperzy czy – co dzieje się najczęściej – nabywając mieszkania na wynajem. Skoro tak, sprawdzamy jakie znaczenie ma lokalizacja lokalu mieszkalnego, które chcemy wynająć najemcom.
09:00, 11.06.2021
Styl boho to hit ostatnich lat i jedna z najmodniejszych koncepcji wnętrzarskich. Jest niezwykle przyjemny i przytulny, sprawiając, że wszyscy domownicy czują się w nim wyjątkowo dobrze, a goście zawsze mile widziani. W stylu boho najważniejsze są dodatki, gdyż to one stwarzają odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu, która sprzyja relaksowi i odprężeniu. Jakie dodatki w stylu boho są najmodniejsze? Sprawdź w naszym artykule.
00:00, 27.05.2021
Czy wiesz w czym Twoje dziecko czuje się najwygodniej? Zapewne w ulubionej bluzie i spodenkach! Jeśli szukasz komfortowego i przewiewnego ubrania dla swojego dziecka, powinieneś zwrócić baczną uwagę na to, z jakich tkanin są one uszyte. Najlepsza będzie oczywiście bawełna! Sprawdź, jak mądrze kupować odzież dla dzieci i czym się kierować w trakcie zakupów!
REKLAMA
08:03, 25.05.2021
Zakładając swoją własną firmę warto zastanowić się już na początku w jaki sposób będzie prowadzona jej księgowość. Wybór dobrego biura rachunkowego jest bardzo ważny. Zwłaszcza jeśli zależy nam na bliskości biura od siedziby firmy lub miejsca zamieszkania. Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe? Podpowiadamy poniżej.
00:00, 20.05.2021
Wiele osób w swojej pracy doświadcza mobbingu. I chociaż większość z nas spotkała się z tym określeniem, niewielu wie co tak właściwie, oznacza to słowo, ani z czym się wiąże. Gdy w pracy czujemy się nękani, ignorowani i nikt nie liczy się z naszą opinią, a w dodatku jesteśmy zarzucani masą obowiązków, które mamy wykonać natychmiast, może to oznaczać, że jesteśmy ofiarami mobbingu. 
10:22, 19.05.2021
Pandemia COVID-19 postawiła przed rynkiem nowe wyzwania. Ta nieznana dotychczas rzeczywistość doprowadziła wiele branż do zapaści. W okresie pandemii udało się dostrzec zaskakującą tendencję dotyczącą zakupu mieszkań – zainteresowanie, wbrew oczekiwaniom wzrosło. Jak to możliwe?
00:00, 19.05.2021
Rozmowy kwalifikacyjne są dość trudnym doświadczeniem. Nikt nie lubi być oceniany. Stres pomaga zredukować dobre przygotowanie do spotkania z rekruterem oraz częsty udział w różnych interview. Są osoby, które chodzą na rekrutacje nawet jeśli nie szukają obecnie zatrudnienia. To dobre doświadczenie, pomagające oswoić się ze specyficzną atmosferą tego rodzaju wydarzeń i lepiej panować nad emocjami. Dlaczego jest to dla Ciebie ważne? Specjalista HR, który rozmawia z kandydatami ocenia ich pod wieloma kątami. Jednym z kryteriów jest radzenie sobie ze stresem. Na co jeszcze zwracają uwagę rekruterzy?
10:03, 18.05.2021
Zakup mieszkania lub jego sprzedaż to jedna z najważniejszych decyzji, dlatego powinna być dobrze przemyślana. Zadanie to może ułatwić skorzystanie z usług doświadczonego pośrednika nieruchomości, który ma na swoim koncie wiele udanych transakcji. Wbrew pozorom jego rola nie sprowadza się jedynie do publikacji ogłoszenia. Pomoc profesjonalnego agenta bywa nieoceniona m.in. podczas podpisywania umów przedwstępnych i sprawdzania stanu prawnego mieszkania.
REKLAMA
09:28, 18.05.2021
Choć te dwa pojęcia są używane zamiennie, to zupełnie różne zobowiązania finansowe. Pożyczka i kredyt hipoteczny mają jeden element wspólny. Oba produkty finansowe łączy zabezpieczenie w postaci hipoteki na nieruchomość. Jeśli chodzi o podstawowe różnice, środki pozyskane w ramach pożyczki hipotecznej mogą być przeznaczone na dowolny cel. W przypadku kredytu pieniądze otrzymane od banku umożliwiają zakup nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego.
1
12:51, 04.05.2021
Zastanawiasz się, gdzie w tym roku spędzić rodzinny urlop? Wszystko wskazuje na to, że w obecnej sytuacji pandemicznych obostrzeń i wielu niewiadomych, wypoczynek w Polsce to najrozsądniejsze rozwiązanie. Na jaki jednak kierunek się zdecydować? Jeśli planujesz wakacje z dziećmi, poszukujesz spokoju i relaksu, a jednocześnie chcesz, aby pociechom nie brakowało zabawy i atrakcji, podpowiadamy Mazury. Wystarczy zarezerwować termin w dedykowanym takim rodzinnym pobytom hotelu.
09:05, 23.04.2021
Wielkimi krokami zbliża się organizacja przyjęcia urodzinowego, a nadal nie masz na nie pomysłu? Niezależnie od tego czy zdecydujesz się urządzić je w klasycznie w domu, uroczyście w wynajętym lokalu czy choćby w ramach pikniku na świeżym powietrzu warto odpowiednio wcześniej zadbać o niepowtarzalny klimat i oprawę przyjęcia. Osiągnąć to możesz dzięki dostępnemu na rynku szerokiemu asortymentowi papierowych dekoracji urodzinowych. Na które z nich najlepiej postawić? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, a Twoje przyjęcie na pewno okaże się sporym sukcesem!
00:00, 23.04.2021
Chcesz popracować nad swoimi umiejętnościami, ale nie wiesz, czy kursy z zakresu IT to dobre rozwiązanie? Przede wszystkim zastanów się nad tym, czy ta branża jest dla Ciebie. Dzięki temu zyskasz pewność, że chcesz poświęcić swój czas wolny na zdobywanie często bardzo szczegółowej wiedzy. Przekonaj się także, dlaczego taka forma nauki jest dla Ciebie odpowiednia.
00:00, 29.03.2021
Osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie świadczenia usług transportowych są tak samo objęte obowiązkiem wykupienia OC dla floty pojazdów. Dotyczy to również taksówkarzy, dla których koszt ubezpieczenia może być nawet trzykrotnie wyższy niż dla właścicieli prywatnych aut. Od czego to zależy i co ma wpływ na cenę OC taxi? Odpowiedzi znajdziesz w niniejszym artykule.
REKLAMA
REKLAMA