Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:53, 19.10.2021
Działalność hotelarska nierozłącznie wiąże się z koniecznością regularnego prania bielizny pościelowej i ręczników. Każdego dnia jedno łóżko hotelowe generuje od 3 do 7 kilogramów tekstyliów, które wymagają precyzyjnego czyszczenia. W zależności od ilości miejsc noclegowych właściciel musi podjąć decyzję o tym, czy podejmuje się prania samodzielnie, czy też z wykorzystaniem usług firmy zewnętrznej.
11:58, 12.10.2021
Samodzielna nauka jeszcze nigdy nie była taka prosta. Powód? Nowoczesne platformy edukacyjne, za pomocą których można szybko i skutecznie przyswoić nawet najbardziej skomplikowane treści. Nie musimy nawet wychodzić z domu, aby szybko nauczyć się nie tylko przedmiotów ścisłych, ale także nawet języka polskiego. To wszystko znajdziemy w sieci, bez wychodzenia z domu.
14:47, 08.10.2021
Ideę Town-Country stworzył pod koniec XIX w. Ebenezer Howard. Z założenia miała ona łączyć zalety miasta i wsi w jednym, jednocześnie niwelując ich wady. Miasto kusi ludzi wyższymi zarobkami, możliwością pracy i rozrywką, a wieś zielenią, kontaktem z przyrodą i spokojem. Cudowną wizją jest połączenie ze sobą tego wszystkiego, a jednak okazało się, że jest ona możliwa do zrealizowania.
11:34, 05.10.2021
Nikt z nas nie spodziewał się, że przyjdzie nam żyć w czasach, gdy bezpieczne jest siedzieć w domu i ukrywać się przed groźnym wirusem. Dlatego też nie nikogo nie dziwi już dziś, że cała masa imprez, eventów i wydarzeń przenoszona jest do sfery „online”, by choć część z nich mogła w dalszym ciągu się odbywać. Co ciekawe, bardzo wiele z tak organizowanych przedsięwzięć okazało się zyskać na atrakcyjności i przekonać do siebie jeszcze więcej ludzi, nie miało to miejsce w czasach przed pandemią. Jak organizować bezpieczne, a zarazem ciekawe i wciągające eventy online dla firm? O czym trzeba pamiętać, a czego unikać przy wydarzeniach przenoszonych z „realu” do siec wirtualnej?
15:35, 01.10.2021
Zaręczyny oraz ślub to najważniejsze wydarzenia w życiu każdej pary. Planowanie wesela jest ekscytującym, ale również stresującym zajęciem. Wymaga przemyślenia całej organizacji ślubu, a co za tym idzie trzeba przygotować listę gości weselnych w taki sposób, aby nikt nie poczuł się uważony. W organizacji wesela pomagają liczne strony poradnikowe oraz osoby, które specjalizują się w tej branży. 
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
12:00, 27.09.2021
Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz oraz propozycje zabaw edukacyjnych, które pomogą w nauce dobrych nawyków higienicznych, żywieniowych, a nawet społecznych wśród najmłodszych. Relacje z rówieśnikami, zdrowe drugie śniadanie, odpowiednia higiena poza domem – to tylko kilka przykładów poruszanych tematów. Wszystkie materiały zostały opracowane we współpracy z ekspertami.
12:00, 15.09.2021
Ostatnie kilka miesięcy bez wątpienia polska Giełda Papierów Wartościowych może zaliczyć do udanych. Zarówno WIG, jak i WIG20 dały inwestorom niemałe zarobki, w związku z czym coraz więcej osób zastanawia się nad zainwestowaniem oszczędności w spółki notowane na GPW. Czy to dobry czas na taką decyzję? Jakich scenariuszy spodziewać się na polskim parkiecie w najbliższych miesiącach?
10:23, 13.09.2021
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia samochodowego pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale też zapewni ogromną pewność. Nareszcie będziesz wiedział, że dobrze chronisz swoje auto i zyskasz pomoc w wielu sytuacjach. Poza tym obecnie masz do wyboru naprawdę wiele ciekawych opcji. Dlatego przekonaj się, jakie warianty są najpopularniejsze!
13:01, 08.09.2021
Opiekunowie psów koniecznie muszą dbać o prawidłowe karmienie czworonogów, ponieważ ma to ogromny wpływ na ich zdrowie, jak i wygląd. Choć w sklepach znajduje się duży wybór karm dla psów, to jednak wcale nie oznacza, że karmienie psa to proste zadanie. Wręcz przeciwnie - wielu właścicieli nie wie, jak wybrać tą najlepszą i dokonuje złego wyboru. Dlatego przygotowaliśmy artykuł, w którym podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając tego typu pożywienie oraz jaką wybrać karmę. Sprawdź!
14:12, 18.08.2021
Zarobek pochodzący z wynajmu mieszkania jest przychodem od którego należy odprowadzić podatek dochodowy. W zależności od tego czy wynajem jest prowadzony w formie działalności gospodarczej, czy jako najem w formie prywatnej, sposób rozliczenia będzie wyglądał nieco inaczej. Jakie podstawowe kwestie warto wiedzieć pod tym względem?
10:07, 11.08.2021
Zrezygnowałeś z polisolokaty Skandia i masz problem z odzyskaniem wszystkich pieniędzy? Zajrzyj na stronę OpłatyLikwidacyjne24, a dowiesz się, co można zrobić w tej sytuacji.
08:57, 10.08.2021
Rozszerzone pory widoczne są na skórze niezależnie od tego, czy aplikujemy makijaż, czy pozostawiamy na skórze tylko kosmetyki pielęgnacyjne. To problem, z którym zmaga się wiele osób, ale jednocześnie nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że niektóre składniki aktywne są w stanie zmniejszyć widoczność porów. Czy rzeczywiście jest to potrzebne?
12:41, 27.07.2021
Wspólnota mieszkaniowa zrzesza właścicieli nieruchomości znajdujących się w tym samym budynku lub osiedlu. Na jakich zasadach działa? Jakie korzyści posiadają członkowie j i czy przynależność do wspólnoty mieszkaniowej wymaga opłat? Przedstawiamy najważniejsze informacje.
08:53, 21.07.2021
Inwestorzy dostrzegający potencjał w nieruchomościach ich zakup mogą sfinansować na dwa sposoby: płacąc gotówką lub korzystając z kredytu bankowego. Drugie rozwiązanie, mimo że wiąże się z ryzykiem, pozwala wykorzystać dźwignię finansową. Jak ona działa?
REKLAMA