Zamknij

Spotkanie wielkanocne w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie

10:08, 22.04.2019 Aktualizacja: 14:32, 23.04.2019
Skomentuj

Mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie wspólnie przygotowali spotkanie wielkanocne. Był czas na życzenia i przypomnienie świątecznych zwyczajów.


Dyrektor Domu Maria Grażyna Topolewska powitała wszystkich, którzy usiedli w świątecznie udekorowanej stołówce. Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem o dawnych i zapomnianych zwyczajach wielkanocnych, przygotowanym przez mieszkańców oraz uczestników Dziennego Domu Senior+ w Szczutowie. Stefan Dołkowski, zaprzyjaźniony z Domem poeta szczutowski, zaprezentował swoje wiersze, a Grzegorz Domański, nauczyciel klasy akordeonu w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sierpcu, wraz uczniami wystąpił z koncertem akordeonowym.

Ks. Marian Orzechowski poświęcił pokarmy. Najlepsze świąteczne życzenia złożyli dziekan dekanatu sierpeckiego ks. kan. dr Tomasz Kadziński, a w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Sierpeckiego Dariusz Twardowski (członek Zarządu) i Ryszard Dobiesz (sekretarz Starostwa Powiatowego).

Przy pięknie nakrytym świątecznym stole delektowano się tradycyjnymi potrawami. Wszyscy otrzymali upominki.

Fot. DPS Szczutowo

(opr. na podst. informacji z DPS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekstrasierpc.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%