Zamknij
REKLAMA

Festyn dla dzieci na Osiedlu nr 7

15:32, 23.06.2021 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Dmuchańce, turniej piłki nożnej, a nawet śnieg — to tylko część z atrakcji, które przygotowano dla najmłodszych sierpczan na Osiedlu nr 7.

 

Festyn z okazji Dnia Dziecka odbył się na boisku LO w Sierpcu. Zarząd Osiedla nr 7 postarał się, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi chętnie uczestniczyli w grach i zabawach proponowanych przez Martę Fijałkowską z Bajecznego Świata. Przeciąganie liny, walka z bańkami, zabawy z chustą animacyjną podobały się nawet najbardziej nieśmiałym maluchom. Nie brakowało też amatorów zabaw na dmuchańcach. Byli też tacy, którzy cały festyn spędzili w radiowozie i wozach bojowych straży. Można było sprawdzić, jak wygląda świat w alkogoglach.

Trochę starsi rywalizowali w turnieju piłkarskim.

Na wszystkich czekał poczęstunek z grilla. Zwieńczeniem imprezy było uruchomienie kurtyny wodnej.

— Serdecznie dziękujemy sponsorom i darczyńcom parafii św. Benedykta w Sierpcu, firmie Instalatorstwo Elektryczne Ryszard Kwiatkowski, Liceum Ogólnokształcącemu im. mjra Henryka Sucharskiego, burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu, radnym Rady Miejskiej: Krzysztofowi Skrzyńskiemu, Wojciechowi Skorłutowskiemu, Maciejowi Malanowskiemu, Krzysztofowi Kacperskiemu, Waldemarowi Frydrychowiczowi, Krzysztofowi Rudowskiemu — powiedział przewodniczący Osiedla nr 7 Przemysław Burzyński.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%