Zamknij
REKLAMA

Odznaczenie dla Grzegorza Adamkowskiego w setne urodziny

23:15, 16.03.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Grzegorz Adamkowski, który w tym roku świętuje setne urodziny, otrzymał od Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Złotą Honorową Odznakę. Uroczystość była też okazją do złożenia życzeń.

 

Podczas plenarnego posiedzenia Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Sierpcu uhonorowano najstarszego członka Związku Grzegorza Adamkowskiego. Prezes Józef Bieńkowski wygłosił laudację, w której przedstawił nagrodzonego. Grzegorz Adamkowski urodził się 12 marca 1920 r. we Wrześni. Od wielu lat należy do organizacji emeryckiej, śpiewa w chórze Sierpczanie. Wszyscy go lubią i szanują. Przewodnicząca Zarządu Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku Jadwiga Korneszczuk wręczyła jubilatowi najwyższe odznaczenie związkowe - Złotą Honorową Odznakę PZERiI.

Obecni na posiedzeniu złożyli życzenia, zaśpiewali „Sto lat to za mało” i wręczyli podarunki. Nie zabrakło też tortu i toastu wzniesionego kieliszkiem szampana za kolejne wspaniałe lata w zdrowiu i szczęściu.

Grzegorz Adamkowski podziękował za wyróżnienie i życzenia. Zaśpiewał dla wszystkich kilka melodii.

A tak śpiewa stulatek>

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz