Zamknij
REKLAMA

Stypendia Wójta Gminy Gozdowo

11:50, 13.07.2021 | opr. red.
Skomentuj Fot. UG Gozdowo
REKLAMA

 

 

Zakończył się rok szkolny 2020/2021. Całoroczny wysiłek i wysokie oceny uczniów zostały docenione przez Wójta Gminy Gozdowo.

 

W Szkole Podstawowej w Gozdowie najlepszą uczennicą była Gabriela Lewandowska. Średnia jej ocen to 5,72. Miała liczne osiągnięcia w konkursach i olimpiadach na szczeblu kuratoryjnym, powiatowym. Ponadto stypendia za wysokie wyniki w nauce otrzymali Anna Godlewska, Krystian Pawłowski, Kacper Kraska, Zofia Kaczorowska, Bartosz Atlak, Julia Krasińska, Małgorzata Topolewska, Agnieszka Pawłowska. Jednorazowe stypendium za osiągnięcia sportowe przypadło Oliwii Cholewińskiej.

Najlepszym uczniem w Szkole Podstawowej w Lelicach był Kacper Gawłowski, który uzyskał średnią ocen 5,35. Był wielokrotnie nagradzany w konkursach i olimpiadach na szczeblu ogólnopolskim. Stypendia za wysokie wyniki w nauce dostali także Julia Żbikowska, Stanisław Klemarczyk, Maja Lorenc i Natalia Szemborska. Natomiast za osiągnięcia sportowe stypendium przyznano Janowi Pajkowskiemu, a za osiągnięcia plastyczne Arturowi Olkowiczowi.

— Gratuluję wszystkim uczniom naszych szkół osiągniętych wyników, wypracowanych w tak nietypowych i szczególnie wymagających warunkach — powiedział wójt Dariusz Kalkowski.

W Szkole Podstawowej w Gozdowie pożegnano odchodzące na emeryturę, wieloletnie pracownice: Irenę Wtulisiak z obsługi po 20 latach pracy i Hannę Tyburską – kucharkę po 42 latach pracy w gimnazjum i szkole podstawowej.

Władze gminy złożyły również podziękowania dyrekcji, nauczycielom za trud pracy i nauki oraz zaangażowanie w edukację i wychowanie młodych pokoleń.

Fot. UG Gozdowo

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%