Zamknij
REKLAMA

Rodzinne świętowanie w Lelicach

00:54, 23.09.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

Było patriotyczne śpiewanie, festiwal kolorów, konkursy i akcja charytatywna. Uczestnicy festynu w Lelicach na brak atrakcji nie narzekali.

 

Fundacja Mocni Mocą Nadziei zorganizowała na łące przy stawie w Lelicach Festyn Rodzinny z okazji 100. rocznicy Cudu nad Wisłą. Projekt był współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i Ministerstwa Obrony Narodowej. Uczestników powitały Joanna Fabisiak i Janina Gołębiewska. Na początek było wspólne patriotyczne śpiewanie. Na scenie wystąpił m.in. zespół z Nowej Góry (gmina Staroźreby) z wiązanką pieśni legionowych. Nie zabrakło też bardziej współczesnych utworów, jak np. „Mury runą”. Później przyszedł czas konkursów dla dzieci. Najmłodsi chętnie poznawali w praktyce przepisy ruchu drogowego w miasteczku rowerowym. Trochę starsi sprawdzali swój refleks, przekonywali się, jakie to uczucie, kiedy samochód dachuje lub gdy następuje nagłe zderzenie pojazdów.

Atrakcją na festynie były występy muzyków, którzy rozgrzali publiczność polskimi i zagranicznymi przebojami. Nie brakowało chętnych do wspólnej zabawy z Rafałem Brzozowskim, zespołami Gesek, Fluent Konstanty Drążek, Rockers oraz DJ Maro.

W strefie kulinarnej czekało na wszystkich swojskie jadło. Można było też skosztować pysznych domowych ciast, ze sprzedaży których dochód został przeznaczony na leczenie chorej na SMA Zosi.

 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz