Zamknij
REKLAMA

Gozdowo i zmiana wójta

16:00, 15.02.2020 | Urząd Gminy Gozdowo
REKLAMA
Skomentuj

 

W środę, 29 stycznia br. wójt gminy Gozdowo Dariusz Kalkowski przekazał symbolicznie klucz do Urzędu Gminy Remigiuszowi Mikuckiemu, który do końca tygodnia pełnił funkcję Wójta Gminy Gozdowo.

 


 

Remigiusz Mikucki wylicytował voucher na jednodniowe urzędowanie w fotelu Wójta podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 12 stycznia w hali sportowej w Gozdowie.

W środę, 29 stycznia pan Remigiusz przybył do Urzędu Gminy w Gozdowie. Wójt Dariusz Kalkowski przekazał symbolicznie klucz do Urzędu Gminy, życząc jednocześnie miłego pobytu w urzędzie: „Witam, panie Remigiuszu, w Gminie Gozdowo. To dla nas historyczna chwila, ponieważ pierwszy raz w Gozdowie odbył się finał WOŚP. Przekazuję panu fotel Wójta do końca tygodnia, ponieważ jutro wyjeżdżam służbowo do Londynu. Życzę miłego pobytu w naszej gminie i udanego urzędowania”.

Remigiusz Mikucki stwierdził, że „wójtowanie” będzie dla niego nowym, ciekawym doświadczeniem życiowym. Z uśmiechem dodał również, że nie będzie podejmował żadnych złych decyzji, a dla pracowników będzie wyrozumiały.

Następnie „nowy” wójt od razu zabrał się do urzędowania, które rozpoczął od sprawdzenia grafika planowanych prac w kalendarzu i spotkania ze skarbnik Lidią Siemiątkowską.

 

(Urząd Gminy Gozdowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone