Zamknij
REKLAMA

Pomóżmy Hani z Zawidza w walce z rakiem

18:42, 11.03.2021 | IP
Skomentuj
REKLAMA

Hanna Sadecka niedawno skończyła 39 lat. Jest mieszkanką Zawidza, szczęśliwą żoną i mamą. Potrzebuje pieniędzy, prawie sześciuset tysięcy złotych na nierefundowane leczenie w postaci immunoterapii łączącej dwa leki.

 

Na stronie siepomaga.pl została utworzona zbiórka na leczenie zawidzanki, u której w 2014 roku po raz pierwszy wykryto nowotwór złośliwy jajnika. Jeszcze w styczniu tego samego roku przeszła operację oraz dwa cykle chemioterapii, ale to nie był koniec walki z chorobą. W 2016 roku – dwa lata później – doszło do pierwszej wznowy. Konieczna była operacja oczyszczania jamy brzusznej z komórek nowotworowych i ponowna chemioterapia.

- W tym samym czasie wystąpiła u mnie niewydolność nerek. Nowotwór pokazywał swoją siłę, a leczenie – niestety – jeszcze bardziej wycieńczało organizm. W 2018 roku pojawiła się kolejna wznowa, po której stwierdzono u mnie niedrożność jelit… - napisała pani Hania.

Od roku zawidzanka przyjmuje chemię, ale organizm jest coraz bardziej wymęczony leczeniem. Ostatnią deską ratunku jest nierefundowane leczenie w postaci immunoterapii łączącej dwa leki.

- Teraz mam tylko jedno jedyne marzenie. Żyć – po prostu żyć. Dlatego z całego serca proszę Was o pomoc w zebraniu środków potrzebnych na moje leczenie. To dla mnie ostatnia szansa. Nie chcę jej stracić! Nie chcę się żegnać z życiem… - prosi pani Hania.

Trwają różnego rodzaju zbiórki i akcje. Są prowadzone licytacje w internecie, m.in. na Facebooku - Pomóżmy Hani w walce z rakiem.

Wpłaty na leczenie można dokonać tutaj: https://www.siepomaga.pl/hanna-sadecka

IP

(IP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%