Zamknij
REKLAMA

Nowi sołtysi i nowe rady sołeckie w gminie Zawidz

07:55, 21.02.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

W tym roku upłynęła kadencja sołtysów i rad sołeckich. W gminie Zawidz już zakończyły się wybory we wszystkich wioskach. Wybrano nowe władze. Ich kadencja potrwa pięć lat.

 

Budy Milewskie

Sołtys: Zbigniew Antoni Klimowski

Rada Sołecka:

Gabriel Asztemborski

Agnieszka Grabowska

 

Budy Piaseczne

Sołtys: Stanisław Asztemborski

Rada Sołecka:

Grzegorz Jaworski

Tadeusz Karolewski

Antoni Kędzierski

Radosław Ziółkowski

 

Chabowo

Sołtys: Grzegorz Sobociński

Rada Sołecka:

Tomasz Goczkiewicz

Eugeniusz Wachol

 

Gołocin

Sołtys: Edmund Reszczyński

Rada Sołecka:

Anna Szpieg

Grażyna Piórkowska

Jan Żbikowski

 

Grąbiec

Sołtys: Krzysztof Garwacki

Rada Sołecka:

Renata Grabowska

Marzena Tomczak

Tomasz Szpakowski

 

Gutowo Górki

Sołtys: Zbigniew Sulkowski

Rada Sołecka:

Mirosław Gutowski

Jarosław Gutowski

Stanisław Gutowski

 

Gutowo Stradzyno

Sołtys: Piotr Chyliński

Rada Sołecka:

Dariusz Adamkiewicz

Beata Piłat

Przemysław Skowroński

 

Jaworowo Jastrzębie

Sołtys: Anna Cieszkowska

Rada Sołecka:

Marek Garwacki

Zbigniew Tybuszewski

Jarosław Krajewski

 

Jaworowo Kłódź

Sołtys: Marcin Gontarek

Rada Sołecka:

Monika Bieniek

Anna Ruszel

Bogumiła Kujawska

 

Jaworowo Kolonia

Sołtys: Stanisław Garwacki

Rada Sołecka:

Kazimierz Kamiński

Łukasz Garwacki

 

Jaworowo Lipa

Sołtys: Renata Mierzejewska

Rada Sołecka:

Małgorzata Wiśniewska

Piotr Mierzejewski

 

Jeżewo

Sołtys: Janusz Jeżewski

Rada Sołecka:

Marcin Tyburski

Mariusz Kamiński

Ewa Dobies

 

Kęsice

Sołtys: Jan Zaborowski

Rada Sołecka:

Tomasz Zaborowski

Michał Duszyński

Grażyna Strusińska

 

Kosemin

Sołtys: Tomasz Chmielewski

Rada Sołecka:

Dawid Bujak

Mariusz Rycharski

 

Kosmaczewo

Sołtys: Piotr Mysielski

Rada Sołecka:

Jacek Wieczorkowski

Lech Pydyn

 

Nowe Kowalewo

Sołtys: Damian Jędrzejewski

Rada Sołecka:

Ryszard Żuchowski

Maria Lewicka

 

Krajewice Duże

Sołtys: Zygmunt Tomaszewski

Rada Sołecka:

Przemysław Tomaszewski

Marta Olkowicz

 

Krajewice Małe

Sołtys: Roman Zaborowski

Rada Sołecka:

Anna Siemińska

Artur Sochocki

 

Majki Duże

Sołtys: Aniela Śmigielska

Rada Sołecka:

Kamil Orliński

Adam Kwiatkowski

Robert Śmigielski

 

Majki Małe

Sołtys: Stanisława Witkowska

Rada Sołecka:

Michał Adamkowski

Krzysztof Rzepecki

Andrzej Żuchowski

 

Makomazy

Sołtys: Anna Peda

Rada Sołecka:

Zbigniew Rawa

Krzysztof Kozakiewicz

Jarosław Świątek

 

Mańkowo

Sołtys: Rafał Załęski

Rada Sołecka:

Kazimierz Nowicki

Paweł Umiński

 

Milewko

Sołtys: Lidia Kowalska

Rada Sołecka:

Piotr Kaźmierczak

Mirosław Misztal

 

Milewo

Sołtys: Zbigniew Siwakowski

Rada Sołecka:

Danuta Kowalewska

Karolina Krajewska

 

Młotkowo

Sołtys: Dariusz Kisielewski

Rada Sołecka: Anna Grzegorzewska Katarzyna Kosiorek

 

Nowe Zgagowo

Sołtys: Marzanna Lejman

Rada Sołecka: Renata Kowalska Zbigniew Kędzierski

 

Osiek

Sołtys: Roman Sabała

Rada Sołecka: Elżbieta Kowalska Mirosław Kalinowski Dariusz Dobrosielski Andrzej Ikier

 

Osiek Piaseczny

Sołtys: Jerzy Staniszewski

Rada Sołecka: Anna Pietrzak Agnieszka Warzyńska

 

Osiek Włostybory

Sołtys: Jan Kowalewski

Rada Sołecka: Teresa Bielecka Alina Gajewska Grzegorz Tyska Mirosława Kopacz

 

Ostrowy - Orłowo

Sołtys: Jan Śmigielski

Rada Sołecka: Jacek Serafiński Grzegorz Rutkowski Marcin Bieńkowski

 

Petrykozy

Sołtys: Bogusław Witkowski

Rada Sołecka: Katarzyna Chrobocińska Artur Kuczborski Jolanta Olszewska

 

Rekowo

Sołtys: Marzanna Tomaszewska

Rada Sołecka: Maciej Stołowski Anna Witkowska Andrzej Kruszewski

 

Skoczkowo

Sołtys: Beata Żuchińska

Rada Sołecka: Andrzej Kowalewski Stanisław Chojnacki Ewa Solka

 

Słupia

Sołtys: Katarzyna Betkowska

Rada Sołecka: Marek Lejman Krzysztof Stachowicz Krzysztof Sulkowski

 

Stropkowo

Sołtys: Wojciech Kluska

Rada Sołecka: Tadeusz Gawski Mateusz Nowakowski Aneta Różycka

 

Szumanie

Sołtys: Jan Karwowski

Rada Sołecka: Krzysztof Sumiński Paweł Szumański Mateusz Giżyński Adrian Przedpełski

 

Szumanie Pustoły

Sołtys: Tomasz Kowalski

Rada Sołecka: Jerzy Koper Paweł Sabała Małgorzata Łankiewicz

 

Wola Grąbiecka

Sołtys: Anna Olkowicz-Witkowska

Rada Sołecka: Sylwia Maciejewska Marcin Olkuski

 

Zalesie

Sołtys: Kazimierz Kluska

Rada Sołecka: Sylwester Olkowicz Michał Krajewski

 

Zawidz Kościelny

Sołtys: Anna Kanigowska

Rada Sołecka: Arkadiusz Świeczkowski Wiesława Żmijewska Justyna Rzepecka

 

Zawidz Mały

Sołtys: Cezary Krupiński

Rada Sołecka: Jacek Lemanowicz Małgorzata Piotrowska Roman Duplicki

 

Zgagowo Wieś

Sołtys: Zbigniew Prusek

Rada Sołecka: Grażyna Gołębiewska Wiesław Różański

 

Żabowo

Sołtys: Lidia Grabowska

Rada Sołecka: Grażyna Kwiatkowska Paweł Witkowski Marzena Sobocińska

 

Żytowo

Sołtys: Jerzy Pietrzak

Rada Sołecka: Sławomir Goćkiewicz Jan Chętkowski

(A.M)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone