Zamknij
REKLAMA

Młodzi artyści z Ligowa

09:58, 24.05.2021 | CK Ligowo
Skomentuj fot. CK w Ligowie
REKLAMA

 

 

Podopieczni korzystający z oferty Centrum Kształcenia w Ligowie aktywnie uczestniczą w konkursach organizowanych przez instytucje zewnętrzne. Za udział w nich zostali nagrodzeni dyplomami.

 

Młodzi artyści brali udział w następujących konkursach plastycznych: w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „PISANKA 2021”, którego organizatorem był Ogród Jordanowski nr 2 w Poznaniu; w XIII konkursie na Kozieńską Pisankę Wielkanocną 2021; w konkursie na Świąteczną Kartkę Wielkanocną, którego organizatorem był Gminny Dom Kultury w Suszcu; w XX Konkursie „Tradycyjna palma wielkanocna”, organizator Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, w Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez Wójta Gminy Mochowo i Gminną Bibliotekę Publiczną w Mochowie.

27 kwietnia 2021 r. odbyła się uroczysta gala finałowa III Regionalnego Konkursu Plastycznego ,,Wiosenny pejzaż Mazowsza", której organizatorem jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu. Jedną z laureatek konkursu była podopieczna Centrum Kształcenia w Ligowie - Agata Karwowska. W kategorii I (kl. I - IV) otrzymała wyróżnienie.

Kolejne wyróżnienie podopieczni Centrum w Ligowie otrzymali w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Tradycje Wielkanocne”. Na konkurs nadesłano 1456 prac, spośród których na wystawę pokonkursową zakwalifikowano 262 prac plastycznych. Wśród nich znalazła się praca Agaty Karwowskiej.

fot. CK Ligowo

(CK Ligowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%