Zamknij
REKLAMA

Mochowo: Uchwalenie budżetu na 2021 rok

09:33, 19.01.2021 | UG Mochowo
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Grudzień to w samorządzie czas podsumowania mijającego roku oraz uchwalania przez rady budżetów na kolejny rok.

 

W środę (30 grudnia) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Mochowie odbyła się ostatnia w tym roku sesja Rady Gminy Mochowo.

Radni pochylili się nad projektami uchwał w sprawach: zmiany uchwały Budżetowej Gminy Mochowo na 2020 rok, zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Mochowo na lata 2020-2035, ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2020 oraz określenia planu finansowego i terminu dokonania tych wydatków, uchwalenia budżetu Gminy Mochowo na 2021 rok, udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Sierpeckiemu, uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2021 rok, uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2021 rok.

Podczas XXII sesji Rady Gminy Mochowo odwołano z funkcji przewodniczącego Rady Gminy Mochowo radnego Jana Głodkowskiego. Obecni na sesji radni dokonali wyboru nowego przewodniczącego Rady Gminy Mochowo. Jednogłośnie Przewodniczącym Rady Gminy Mochowo została radna Zofia Witkowska.

Na zakończenie sesji wójt gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski podziękował zgromadzonym za współpracę w mijającym roku oraz złożył noworoczne życzenia.

 

(UG Mochowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%