Zamknij
REKLAMA

„Czyste Powietrze” – zaproszenie na spotkanie online

00:32, 27.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Wójt Gminy Rościszewo zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się we wtorek, 28 grudnia 2021 roku, o godzinie 13:00 w formie online.

 

Link do spotkania zostanie udostępniony na pół godziny przed jego rozpoczęciem na stronie internetowej Urzędu Gminy w Rościszewie www.rosciszewo.pl oraz na stronie Gminy Rościszewo na facebooku. Osoby zainteresowane wzięciem udziału mogą wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa poprzez wysłanie adresu e-mailowego, na który zostanie przesłany link aktywacyjny, na adres: [email protected]

W ramach programu „Czyste Powietrze” właściciele budynków jednorodzinnych na terenie gminy Rościszewo mogą otrzymać dofinansowanie na wymianę starych pieców i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych.

W Urzędzie Gminy w Rościszewie działa Punkt Konsultacyjno – Informacyjny w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Jego funkcjonowanie ma na celu ułatwienie mieszkańcom gminy wnioskowanie o dofinansowanie w ramach programu. Pracownik urzędu obsługujący punkt udziela wyjaśnień dotyczących zasad i warunków programu, tłumaczy kwestie zawiązane z wymogami warunkującymi otrzymanie dotacji oraz pomaga w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie. Punkt czynny jest w każdy wtorek i czwartek w godz. 8:00-13:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Rościszewie, pok. nr 6. W razie pytań dotyczących programu można również kontaktować się, kierując zapytanie na adres e-mailowy ś[email protected] lub telefonicznie pod nr 24 276 40 76 wew. 46.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%