Zamknij
REKLAMA

Rościszewo: Pary małżeńskie z 50-letnim stażem poszukiwane! :-)

15:54, 15.02.2020 | UG Rościszewo
REKLAMA
Skomentuj

 

Urząd Stanu Cywilnego w Rościszewie zwraca się z prośbą do par małżeńskich, które w 2020 roku będą obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, a zawarły związek małżeński w innym urzędzie niż USC w Rościszewie i przeżyły w jednym związku małżeńskim 50 lat, o kontakt.

 

Pary te zgodnie z prawem mogą otrzymać medal Prezydenta RP za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Zgłoszenia należy dokonać pisemnie. Wniosek oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych są do pobrania na stronie http://www.rosciszewo.bip.org.pl/-zakładka – ,,jak załatwić sprawę - Karty Usług”.

Urząd Stanu Cywilnego w Rościszewie nie dysponuje informacjami na temat osób, które zawierały związek małżeński w innej miejscowości, a obecnie mieszkają na terenie gminy Rościszewo. Trudno jest również dotrzeć do osób, jeśli kilkakrotnie zmieniały adresy zamieszkania w ciągu ostatnich 50 lat.

Prosimy zatem rodziny jubilatów, bądź samych zainteresowanych, o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Rościszewie, pokój nr 5 w godzinach 7.00 - 15.00 do dnia 28 lutego 2020 roku. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy dzwonić pod numer 24 276-40-76 wew. 33 – Elżbieta Zielińska.

 

(UG Rościszewo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone