Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne badania profilaktyczne w gm. Sierpc

20:00, 29.04.2021 | UG Sierpc
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym i Urząd Gminy w Sierpcu zapraszają mieszkańców gminy Sierpc na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach projektu „Razem dla zdrowia”.

 

Istnieje możliwość wykonania następujących badań: PSA, spirometria, krew utajona, OB, morfologia, lipidogram, USG tarczycy i piersi, cukier. Badania wykonywane są w SPZZOZ w Sierpcu, na ul. Słowackiego 16, po okazaniu karty uprawniającej do bezpłatnych badań. Można ją otrzymać, kontaktując się ze szkołą pod numerem 242751531. Informacji udziela koordynator projektu Małgorzata Korpolińska. Liczba kart ograniczona.

Bezpłatne badania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, część mieszkańców gminy Sierpc już z nich skorzystała.

Przeprowadzenie badań jest ukierunkowane na profilaktykę wczesnego wykrywania chorób nowotworowych i cywilizacyjnych. Realizacja projektu „Razem dla zdrowia” ma na celu zwiększenie poziomu wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej oraz poprawę stanu zdrowia społeczności lokalnej. Bezpłatne badania finansowane są w ramach projektu „Razem dla zdrowia” dofinansowanego z funduszu Fundacji Orlen.

 

(UG Sierpc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%