Zamknij

Początek szkolnej przygody

00:38, 02.09.2022 Aktualizacja: 00:39, 21.10.2022
Skomentuj

 

 

Pierwszaki w Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu zostały powitane z wielką radością. Poznały swoje panie i zobaczyły sale, w których będą się uczyć.

 

1 września 2022 r. rozpoczął się nowy rok szkolny 2022/2023. Wicedyrektor Trójki Jolanta Chyżyńska powitała przybyłych uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Przedstawiła wszystkim nową dyrektor Dorotę Ossowską oraz wicedyrektor Annę Prątnicką.

— Kochane dzieci, dla was ten dzień jest szczególnie wyjątkowy, to dla was początek szkolnej drogi, początek pięknej przygody z nauką — mówiła Jolanta Chyżyńska.

Do czterech pierwszych klas w SP nr 3 będzie chodziło 89 dzieci. W tym roku po raz pierwszy powstała klasa sportowa o profilu tanecznym.

Pierwszakom życzono wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Uczniowie mieli po raz pierwszy usiąść w szkolnych ławkach i posłuchać swoich wychowawczyń.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%