Zamknij
REKLAMA

Ewa Rycharska odchodzi na emeryturę

13.23, 01.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

 

Pożegnanie uczniów ósmych klas w Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu zbiegło się z odejściem na emeryturę dyrektor Ewy Rycharskiej.

Uroczystość była pełna wspomnień, wzruszeń, podziękowań. Ewa Rycharska była od zawsze związana z Trójką. Bywała w niej jeszcze zanim przyszła na świat. Tu zdobywała podstawy swojej wiedzy, a cała jej 38-letnia kariera zawodowa była związana z tą placówką. Przez ostatnie pięć lat pełniła funkcję dyrektora. Joanna Guzowska w imieniu wszystkich pracowników podziękowała Ewie Rycharskiej za długie lata wspólnej pracy, za 5 lat mądrego i spokojnego kierowania zespołem. Wyraziła wdzięczność za wszystkie słowa wsparcia, dowartościowania i opanowania, które pomagały oddzielić ważne sprawy od mniej ważnych. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy zaśpiewali piosenkę Anny Jantar „To, co masz, to radość najpiękniejszych lat. […] To serce, które jeszcze na wszystko stać…”.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MartaMarta

1 0

Pamietam.Pania Ewe jak uczyla mnie matmy w 1996 roku! Fajna babeczka miło wspominam.Zycze wszystkiego najlepszego duzo odpoczynku i zdrowia i Pania Joanne Guzowska tez Pozdrawiam uczyla mnie polskiego.wgl szkola nr 3 jest super 18:19, 13.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%