Największe kluby piłkarskie zagrały w Lelicach

18:24, 24.02.2024 Na podstawie tekstu Katarzyny Chlebowskiej Aktualizacja: 18:25, 24.02.2024
Skomentuj SP Lelice SP Lelice

Manchester City, Bayern Monachium, Real Madryt, Liverpool, Paris Saint-Germain, Inter Mediolan, Chelsea FC, FC Barcelona czy Ac Milan spotkały się w Szkole Podstawowej w Lelicach na turnieju o puchar Wójta Gminy Gozdowo EA FC 2024.2.23.

Wójt Dariusz Kalkowski w towarzystwie dyrektora szkoły Krzysztofa Jóźwiaka otworzył sportowe zmagania, życząc wszystkim uczestnikom rozgrywek szczęścia i wygranej. Inicjatorami turnieju byli Paweł Karolkowski, Daniel Bartnikowski i Dariusz Śmigielski. Nad przebiegiem sportowych zmagań czuwali Aldona Uszczyńska, Katarzyna Chlebowska, Justyna Lewicka, Andrzej Dobrowolski, Marta Cackowska, Oliwia Rudowska.

Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach: Junior i Open. Zwycięzcą w kategorii Junior został Adam Królikowski, który otrzymał puchar oraz voucher o wartości 500 zł. Drugie miejsce zajął Emil Zimnawoda, a nagrodą dla niego był okolicznościowy puchar oraz voucher o wartości 400 zł. Trzecie miejsce (puchar oraz voucher o wartości 300 zł) wywalczył Bartosz Cieślik. Każdy z uczestników kategorii Junior otrzymał voucher o wartości 50 zł.

W kategorii Open zwycięstwo odniósł Dominik Rakowski. Dostał puchar i voucher o wartości 500 zł. Drugie miejsce zajął Daniel Bartnikowski (puchar i voucher o wartości 400 zł). Na trzecim miejscu na podium stanął Kacper Baranowski (puchar i voucher o wartości 300 zł).

Nagrody ufundowali Wójt gminy Gozdowo Dariusz Kalkowski i przewodniczący Rady Gminy Gozdowo Dariusz Śmigielski.

(Na podstawie tekstu Katarzyny Chlebowskiej)