Zamknij
REKLAMA

Narodowe Czytanie w Mochowie

18.18, 18.10.2022 GBP w Mochowie Aktualizacja: 21.28, 19.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Po raz kolejny Gminna Biblioteka Publiczna w Mochowie przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo oraz poczucie tożsamości narodowej. 6 września zostały odczytane fragmenty „Ballad i Romansów” Adama Mickiewicza.

 

Gościem specjalnym wydarzenia była Grażyna Zielińska, aktorka teatralna i filmowa. Tegorocznymi lektorami byli: wójt gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Mochowie Edyta Gabrychowicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Bożewie Renata Domańska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Ligowie Agnieszka Różańska, kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Promocji Gminy Anna Witkowska, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego Sebastian Szczypecki, Maria Krajenta, Bogumiła Warczachowska, Anna Kozakiewicz, Halina Krajewska oraz uczennice z klas ósmych szkół podstawowych: Maria Szczepańska, Natalia Chyżewska i Zofia Cielicka.

Po prezentacji czytelniczej Grażyna Zielińska w sposób niezwykle ciekawy i humorystyczny opowiedziała o aktorstwie, przeżyciach i osiągnięciach.

(GBP w Mochowie)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%