Zamknij
REKLAMA

Wakacje w mochowskiej bibliotece

16.16, 03.08.2022 GBP w Mochowie Aktualizacja: 16.16, 03.08.2022
Skomentuj fot. GBP w Mochowie
REKLAMA

 

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Mochowie z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu zorganizowała letnie zajęcia. W ramach spotkań można było uczestniczyć w warsztatach Eko-Moda, zmaganiach sportowych, zabawach w terenie oraz pojechać do JuraParku w Solcu Kujawskim.

 

Wakacyjne spotkania rozpoczęto od nietypowego pokazu mody. Stroje powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Dzieci bawiły się doskonale, a co najważniejsze - nauczyły się, że już z niepotrzebnych nam rzeczy mogą powstawać ciekawe kreacje. Modelki i modele zaprezentowali na wybiegu swoje „ekokreacje”. Na pokazie można było zobaczyć strój ekologiczny rycerski, księżniczki, wojowników, sprzedawczyń. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty.

Podczas zorganizowanych w ramach „Wakacji z biblioteką” grach i zabawach sportowych, przyświecał jeden cel: dobra zabawa! Grupa detektywów wyruszyła na zajęcia w terenie. Przygotowane zagadki nie sprawiły uczestnikom żadnego problemu, a odnaleziony na koniec skarb osłodził trudy pieszej wędrówki.

Podsumowaniem cyklu spotkań był wyjazd do JuraParku w Solcu Kujawskim. Uczestnicy wycieczki przeżyli fascynującą przygodę, przenosząc się w świat dinozaurów oraz spędzili czas pełen atrakcji w Parku Rozrywki.

W tygodniu zabaw i warsztatów wzięło udział 36 dzieci. Organizatorzy dziękują za udział w zajęciach.

 

(GBP w Mochowie)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%