Zamknij
REKLAMA

Sukcesy uczniów z Mochowa

09:01, 24.05.2022 |
Skomentuj fot. SP Mochowo
REKLAMA

 

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mochowie chętnie biorą udział w konkursach tematycznych powiatowych, wojewódzkich, a nawet ogólnopolskich, osiągając niejednokrotnie sukcesy.

 

Przyroda-Twój-Przyjaciel

W gronie laureatów konkursu przyrodniczego „Przyroda-Twój-Przyjaciel” znalazły się dwie uczennice: Zofia Budnicka (II miejsce) i Maria Szczepańska (III miejsce). Głównym celem konkursu było promowanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych Polski, rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania przyrodą własnego regionu, rozwijanie wrażliwości artystycznej i zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas natury oraz potrzebę jej ochrony. Organizatorami konkursu byli: Zarząd Okręgu LOP w Płocku, Zarząd Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie oraz Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku.

 

Mój las

Laureatką XXXV edycji ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego ,,Mój las", organizowanego przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Warszawie oraz Ligę Ochrony Przyrody, została uczennica klasy VII Maria Szczepańska. Jej praca opisowa „Jakie korzyści czerpiemy z lasu?” zajęła I miejsce na etapie rejonowym.

 

Odkryj lektury... na nowo

Maria Szczepańska zajęła również I miejsce w Wojewódzkim Konkursie ,,Odkryj lektury... na nowo”. W pierwszym etapie wykonała piękną, trójwymiarową książeczkę inspirowaną utworem ,,Dziady cz. II”. W finale natomiast zaprezentowała filmik, w którym opowiedziała o swojej pracy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%