30 stycznia w Urzędzie Gminy w Rościszewie odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące funkcjonowania Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).
Podczas szkolenia omówiono zasady działania systemu, obowiązki przedsiębiorców związane z e-fakturami oraz praktyczne kwestie dotyczące wystawiania i odbierania faktur. Poruszono także najczęściej pojawiające się pytania i problemy zgłaszane przez użytkowników.
Padło wiele pytań i odpowiedzi, co umożliwiło uczestnikom wyjaśnienie wątpliwości we współpracy z przedstawicielami administracji skarbowej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekstrasierpc.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz