Zamknij

Klub „Czas dla Seniora – Borowo” zaprasza

11:44, 06.03.2025 Aktualizacja: 11:48, 06.03.2025
Skomentuj

W Borowie, gmina Rościszewo powstał Klub „Czas dla Seniora”, który oferuje osobom starszym możliwość aktywnego spędzania czasu i integracji z rówieśnikami. To inicjatywa skierowana do seniorów, którzy chcą rozwijać swoje pasje, uczestniczyć w zajęciach kulturalnych oraz zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

 

W ramach działalności klubu organizowane są warsztaty malarskie i kulinarne, wycieczki, wyjścia do kina, teatru i na kręgle. Seniorzy mogą brać udział w balach i potańcówkach, korzystać z indywidualnego wsparcia specjalistów oraz uczestniczyć w zajęciach manualnych i gimnastyce. Klub zapewnia także ciepłe obiady dla swoich członków.

Celem klubu jest stworzenie przestrzeni sprzyjającej integracji, aktywności i rozwijaniu zainteresowań. To miejsce, gdzie seniorzy mogą spotkać się, porozmawiać i wspólnie spędzać czas w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane dołączeniem do klubu mogą uzyskać więcej informacji i zapisać się pod numerem telefonu 514 824 228.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%