Zamknij
REKLAMA

Złote gody

11.37, 21.12.2022 . Aktualizacja: 11.37, 21.12.2022
Skomentuj Fot. UG Szczutowo
REKLAMA

 

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Szczutowo obchodzili Marianna i Jan Badaczewscy, Elżbieta i Stefan Bylińscy, Hanna i Mieczysław Gabryszewscy, Anna i Benedykt Głowaccy, Alina i Edmund Góreccy, Zofia i Józef Mazurowscy.

 

W Urzędzie Gminy w Szczutowie odbyła się specjalna uroczystość dla małżonków świętujących złote gody. Dostojnych jubilatów powitał wójt Andrzej Twardowski.

— Jesteście przykładem, wzorem i autorytetem pod wieloma względami. Młodzi ludzie mogą brać z was przykład, jeśli chodzi o trwałość małżeństwa i rodziny. Za trud i poświęcenie na pewno wdzięczne są wam dziś wasze dzieci. [...] W tym pięknym dniu jest dla mnie radością i zaszczytem spotkać się z państwem— powiedział włodarz gminy.

Wójt wraz z sekretarzem, skarbnikiem, kierownikiem oraz zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego dokonali aktu dekoracji jubilatów przyznanymi w dowód uznania przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz wręczyli wszystkim parom pamiątkowe gratulacje i kwiaty.

Ze względów zdrowotnych państwo Anna i Benedykt Głowaccy nie przybyli do Urzędu. Odznaczenia i kwiaty zostały im przekazane.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%